Adalar DSC Alarm

ADALAR DSC ALARM

DSC Alarm Sistemi Fiyat Avantajlı olan Alarm Setlerimiz, Ev alarm sistemi ve İş yeri alarm sistemi olarak kullanılabilir. En ucuz değil Size en uygun ürünü bulmak önemli  Alarm Sistemi Fiyatları Set olarak verilmiştir. kablo ve kablo kanalı montaja dahildir.

DSC Alarm Sistemi Seti Kampanyası dünyaca ünlü kanada menşei li orjinal DSC marka ürünlerden oluşan bir pakettir.
1 Adet PIR Dedektör + 1 Adet Manyetik Kontak +1 Adet DSC alarm paneli +1 Adet Keypad (Tuştakımı) ve 1 Adet Trafodan oluşan Alarm Sistemi Seti, Ev ve İşyerleri için idealdir.

DSC Güvenlik Sistemleri ile Güvende 
Gece uyurken hareket dedektörlerini iptal edip sadece kapı ve pencere manyetik kontaklarını aktif edebilirsini böylede siz evin içinde rahatça hareket edebilirsiniz, Manyetik kontaklarınız aktif durumda olduğu için kapınız veya pencereniz açılma durımında alarm sisteminiz devreye girer sizi ve  Alarm merkezini uyarır.

Adalar DSC EV ALARM Adalar DSC ALARM Sistemleri 2003 Den Bu yana Adalar bölgesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir
DSC Alarm sistemleri Kanada’dan ithal edilmektedir. Hırsız ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerika da ve Avrupa’da 5 yıldız almıştır. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan alarm sistemidir.
Adalar DSC ALARM Sistemleri hem ürün satışı olarak ve hem de ürün montajı ile sizlere güvenli bir hayat ve yaşam tarzı sunuyor evinizi güvende tutmanın hem profesyonel hem hesaplı yönü ile Adalar DSC ALARM Sizleri bu seçeneklerden yararlanma fırsatını sunuyor.
Adalar DSC ALARM Sistemleri ile ev güvenliğinizi sağlamak artık çok kolay hiç bir işe karışmadan mekânınıza ürününüzün montajını yapıyoruz.
EVİNİZ GÜVENSİZ KALMASIN

 0 850 304 46 16 – 0 216 572 55 10

15