Ahd Kamera Sistemi Nedir?

ahd-kamera-sistemi-fiyatlari

Ahd Kamera Sistemi Nedir?

Ahd kamera sistemi, analog şeklinde dizayn edilmiş olan bir kablo yardımı ile 500 metre mesafe açısından yüksek kalite sağlayan, herhangi bir gecikme kaybı yaşatmayan ve görüntü kaybı yaşatmayan kamera görüntüsü alınmasını sağlayan önemli bir sistemdir. Ahd kamera sistemleri, güvenlik açısından kamera sistemleri arasında en fazla tercih edilen sistemdir.

Ayrıca Ahd kameralarının çekim kaliteleri de hd ve full hd olarak ayarlanmıştır. Ahd kamera sistemleri bu özellikleri sayesinde 720 p ve 1080 p çözünürlük kalitesine sahip olan görüntüleri kayıt etmektedir. Bu özelliklerinin yanı sıra Ahd güvenlik kamera sistemlerinin renk algılama ve kayıt sinyalleri de oldukça gelişmiştir.

Ahd Kamera Teknolojisi Özelliği

Ahd kamera teknolojisi, güvenlik sistemlerinin tamamının içerisinde 2014 yılından günümüze kadar gelmiş olan bir modeldir. Ahd kamera teknolojisi, kablo üzerine aktarım sağlayan video sinyallerinin görüntüyü kaydetmesi ile meydana gelmektedir. Ahd kamera sistemleri al yapı olarak tıpkı analog kamera sistemlerine benzerlik göstermektedir. Ahd kamera teknolojisi, almış olduğu görüntü kayıtları, renk düzenleri gibi birçok özelliği sayesinde en fazla tercih edilen kamera sistemi olmuştur.

Mevcut bir kamera sistemi varsa, bunun üzerinde ve kablolarında herhangi bir değişiklik yapmadan direkt olarak Ahd kameralarını aynı kablolar üzerine kolaylıkla kurabilirsiniz. Bu nedenle Ahd kameraları çok düşük maliyetler ile yapılabilmektedir.

Ahd kameraları şu yerlerde kullanabilirsiniz:

  • Evlerde
  • İş yerlerinde
  • Sitelerde
  • Oto parklarda
  • Büyük alışveriş merkezlerinde

Gibi birçok alanda Ahd güvenlik kamera sistemlerini tercih edebilir ve düşük maliyet ile kolay ve hızlı bir şekilde Ahd kamera sistem teknolojisinden faydalanabilirsiniz.

ahd-kamera-sistemi-nedir
ahd-kamera-sistemi-nedir

Ahd Kamera Sistemi Hakkında Bilgi

Güvenlik Kamera sistemleri arasında en fazla yere sahip olan Ahd kamera sistemleri, kaliteli kablo kullanımı halinde 500 metreye kadar rahat ve güzel bir görüntü kaydeder. Sistem içerisinde yer alan kabloların ise bakır olması görüntü kalitesini artıran bir diğer etken olarak sayılabilir. Ahd kamera sistemleri sayesinde nerede olursanız olun fark etmeksizin orayı kolay bir şekilde telefon, bilgisayar veya tablet üzerinden izleyebilirsiniz.