Akıllı Ev İş yeri Güvenlik Sistemleri

akilli-ev-is-yeri-guvenlik-sistemleri

Akıllı Ev İş yeri Güvenlik Sistemleri

Evden çıktığınız zaman kapınızı huzur ve güvenle kapatmak istemez misiniz? Evinize akıllı ev güvenlik sistemleri döşeterek sizde kapınızı güven ve huzur duyarak kapatabilirsiniz.

Akıllı Ev Güvenliği Nedir?

Akıllı ev güvenliği dediğimiz sistem siz evde yokken evinize kolaylıkla ulaşım sağlamanızı sağlayan bir sistemdir. Evinizi hırsızlığa karşı korumanızı ve siz evde yokken bile evinizi uzaktan izlemenizi sağlar. Akıllı ev güvenlik sistemleri ile artık evinizi güvene alabilirsiniz. Tatil için gittiğiniz yerlerin artık tadını çıkarma vakti. Aklınız evde kalmayacak artık suyunuzu açık kalıp kalmadığını kontrol edebilir, elektrikleri kontrol edebilir ve uzaktan erişimle açıp kapatabilirsiniz. Evinizde bebeğinizi uyutarak acil yapmanız gereken işler varsa gönül rahatlığı ile bebeğinizi izleyerek yapabilirsiniz.

Akıllı Ev Güvenliği Sisteminin İçeriği

Evinize ekip arkadaşlarımız gelerek size daha önceden tanıtımı yapılan ürünlerin kullanımından bahseder. Ürünleri nereye monta etmek istediğiniz sorulur ve ona göre kurulum yapılmaya başlar.

Ürün içeriği tamamen size kalmıştır. Sadece giriş kapısına takarak dışarıdan gelenleri görüntülü olarak izleyebilirsiniz. Klima ile kullanmak isterseniz klima ile ayarlanır. Elektrik su gibi abonelikleri de bağlamak isterseniz ekip arkadaşlarımız bunu yapacaktır. Evinize birileri zorla girmeye çalıştığı durumlarda alarm devreye girer siz evde olmasanız bile telefonunuza acil durum bildirimleri gönderilir. Gaz kaçaklarını önlemek için gaz detektörü mevcuttur. Yine aynı şekil de gaz kaçağı olduğu zamanlarda bağlı bulunan telefonlara acil durum bildirimleri gönderilir.

akiili-sistem-dsc-alarm
akiili-sistem-dsc-alarm

Akıllı Ev Güvenlik Sisteminin Fiyatları Nasıldır?

Akıllı ev güvenlik sistemleri fiyatlarımız usd olarak değil de Türk Lirası olarak satışa sunulmaktadır. Fiyatlarımız paket içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Fiyat bilgisi için sitemizi ziyaret edebilir daha fazla bilgi almak için ise sitemizde bulunan 0850  885 30 42 ile başlayan telefon numaramızı arayacak canlı destek alabilirsiniz.

Almak istediğiniz paketleri sitemizden belirleyerek hemen teklif al kısmından fiyat alabilirsiniz. Sizin güvenliğinizi en üst düzeye taşımak bizim görevimizdir. Siz ne kadar güvende olursanız bizde gönül rahatlığı ile işimizi yapabiliriz. Herhangi bir sorun da ya da sıkıntı anında teknik servisimize başvuru yaparak aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz.