Alarm Bypass etme

Alarm Bypass etme

1979 yılında Kanada’da kurulan Digital Security Controls adlı şirket, bugün dünyanın her yerinde güvenlik ve alarm sistemleri alanında kendi sektörünün devlerinden. DSC olarak bilinen bu marka, DSC Power Serisi güvenlik alarm sistemleri ve panelinde, sizlere istediğiniz bir bölgeyi bypass etme imkanı tanıyor. Firma olarak DSC Alarm Sistemlerinin satış ve teknik destek hizmetini sunmaktayız.

Geniş alanlı bölgeler, iş yerleriniz ya da yaşam alanlarınızda güvenlik ihtiyacı duyuyorsanız. Gece uyurken belirli alanları Bypass ederek bahçe, garaj, büyük ölçekli evinizin birçok odasını korumaya ihtiyaç duyuyorsanız veya iş yeri güvenliğiniz için bu gibi bir sisteme ihtiyacınız varsa, size en uygun DSC çözümlerini sunabilir, en iyi fiyat ve en kaliteli hizmet ile bu ürünü talebinize uygun bir şekilde uygulayabiliriz.

Güvenlik ve Alarm Sistemlerinin 1 Numarası DSC Çözümleri

Alarm ve dijital güvenlik alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olan DSC, akıllı çözümler konusunda birçok özellik barındıran sistemleri ile ihtiyaç ve yaşam alanlarına en uygun güvenlik sistemlerini üretmeye devam ediyor.

DSC;

  • Akıllı Alarm Sistemleri
  • Kablolu Alarm Sistemleri
  • Kablosuz Alarm Sistemleri
  • Ek Modüllü Genişletilebilir Sistemler
  • ByPass Özellikli Sistemler
  • Paneller,
  • Keypadler
  • Adresli Yangın Panelleri

Gibi birçok güvenlik ürünü ve alarm sistemini bünyesinde üreterek satışını gerçekleştiriyor. Bu ürünler için dünyanın dört bir yanında distribütörlükler veren DSC, ürünlerin satış hakkını her ülkeye yayarak, akla gelebilecek her ülkede satış imkanı sunuyor. Firma olarak DSC ürünlerinin satış, kurulum ve teknik desteğini vermekte ve bu ürünleri güvenlik ihtiyaçlarınız için sizlere sunmaktayız.

ByPass Nedir?

DSC alarm sistemlerinde ByPass özelliği, panel üzerinde kayıtlı alanlarınız (Zone) içerisinden, belirli olan bir alanı devre dışı almaya, daha doğrusu pasifleştirmeye yaramaktadır. Örnek olarak, paneliniz üzerinde 8 farklı zone mevcut olsun ve bu alanlardan birinde gece çalışması sağlamak isteyin. Bu durumda 8 alanı aktif hale getirdikten sonra, çalışacağınız alanı seçerek ByPass özelliğini devreye sokarsanız, seçmiş olduğunuz alanı ByPass etmiş, yani dikkate alınmaması için pasif moda almış olursunuz.

Neden ByPass İhtiyacı Doğar?

Yaşam alanlarında hareketliliğin devam ettiği oda ve bölgeler, iş yerlerinde belirli bölgelerde devam eden vardiya çalışması ve mesailer ya da bir tadilat sebebi ile alarm sisteminin kurulu olduğu yerlerde, her zone için alarm kurmak mümkün olmayacaktır. Bu durumda ya hiç alarm kurulmaması güvenlik riski teşkil edeceğinden, ByPass adlı özelliğe sahip alarm sistemleri üretilmiştir. Bu tür nedenler dolayısıyla, iş yerlerinde çalışmanın devam ettiği bölgeler ya da yaşam alanlarında belirli alanlarda aktif alarm sistemi çalışırken, ByPass edilen bölgelerde hareketliliğin devam etmesinde sakınca olmaz.

DSC Alarm’da ByPass Diğer Bölgeleri Etkiler Mi?

Firmamızın satışını, kurulum ve teknik desteğini verdiği DSC alarm sistemleri, talebinize göre birbirinden farklı özellikleri ile stoklarımızda bulunmaktadır. İstediğiniz an, istediğiniz her türlü ihtiyaca yönelik olarak üretilen bu sistemler, ByPass özelliği ile arayışlarınıza cevap verecektir. DSC Alarm ve güvenlik sistemlerinde ByPass özelliği aktif olduğunda, diğer alanlar bu durumdan etkilemezler. Yani pasif bir bölge içerisinde hareket sağlanmasında problem olmadan, diğer tüm alanlar aktif alarm ile güvenlik sağlamaya devam edebilirler.