Alarm Sisteminde Öncü Sistem Dsc Alarm !

Alarm Sisteminde Öncü Sistem Dsc Alarm !

İnsanların işyerlerinde evlerinde rahat bir şekilde ve güvenilir olarak yaşayabilmeleri için ev işyeri güvenliğini sağlamaları gerekmektedir. Günümüz de ev işyeri güvenliği farklı önlemler alınarak sağlanabilmektedir. Ancak bu önlemlerin en başında alarm sistemleri gelmektedir. Dsc alarm sistemleri ile birlikte evinizin işyerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz ve içiniz rahat bir şekilde hayatınızı sürdürebilirsiniz.

KAPI PENCERE ALARM SİSTEMLERİ

Dsc Firma olarak sizlere kaliteli ve kapsamlı bir hizmet sunmaktayız. 40 yıl gibi Uzun yıllardır bu alanda hizmet vermemizden dolayı oldukça deneyim kazandık ve bu deneyimlerimizi önümüz de ki işlerde uygulayarak sorunsuz bir hizmet vermekteyiz. Dsc alarm sistemleri içerisinde ilk olarak yapılacak işlem kapı ve pencerelerden izinsiz girişleri engellemek olacaktır. Bunun için özel olarak üretilmiş olan pır sensörler ve mekanizmalar kullanılmaktadır. Bu sayede herhangi bir izinsiz girişin algılanması halinde mekanizma devreye girerek çevreye şiddetli bir şekilde ses ve ışık uyarısı vermektedir. Verilen bu uyarı sayesinde evdekiler ve çevredekiler durumdan haberdar olarak gerekenin yapılması sağlanmaktadır. Böylece oluşabilecek olumsuz sonuçlar kullanılan sistem sayesinde engellenmiş olmaktadır. Özellikle de son dönemler de artış gösteren hırsızlık olaylarına karşı önemli bir önlem alınmış olmaktadır.

HIRSIZ ALARM SİSTEMLERİNDE DSC RÖLÜ NEDİR

 Dsc alarm sistemleri, sadece izinsiz girişleri engellemek adına kullanılmamaktadır. Ev içerisinde gaz kaçağı, su kaçağı, yangın gibi olumsuz durumların oluşması halinde uyarı alabilmek adına da bu sistemler kullanılmaktadır. Gaz kaçağı için özel olarak kullanılan sensör, kısa sürede kaçak olduğunu algılayarak çevreye uyarı verebilmektedir. Bunun yanı sıra yangın ve su taşkınları için de özel sensörler kullanılarak uyarı alınması sağlanmaktadır. Son dönemlerde teknolojide ki yenilikler sayesinde çevreye verilen uyarılar artık cep telefonlarına da verilebilmektedir. Dsc alarm sistemleri sayesinde bu teknolojik yeniliği rahatlıkla kullanabilirsiniz. Böylece nerede olursanız olun evinizde meydana gelen olumsuz durumlardan anında haberdar olabilirsiniz. Haberdar olduğunuz gerek kendiniz müdahale edebilirsiniz, gerekse de ilgili kişilere haber vererek olaya müdahale etmelerini sağlayabilirsiniz. Bu saye de bu tür olumsuz olayların daha fazla büyüyerek sizlere zarar vermesini önlemiş olursunuz. Dsc alarm sistemleri ile tanıştığınız zaman kendinizi son derece güvende hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.