Alarm Sistemleri Markaları Arasında Güvenlik

Alarm Sistemleri Markaları Arasında Güvenlik

Kanada menşeili alarm sistemleri DSC olarak biliniyor. DSC, açılım olarak Digital Security Control anlamına geliyor. Her ne kadar sonundaki ‘C’ harfi Canada olarak düşünülse de sisteme adını veren harfler Türkçe olarak dijital, güvenlik ve kontrol anlamına gelen kelimelerden oluşuyor. Dünya çapında oldukça fazla tercih edilen bir marka olan DSC, biz Türkler için de gündelik hayatımızda yerini edineli uzun zaman oldu. Peki,alarm sistemlerini ne kadar tanıyoruz ve bizler için ne anlam ifade ediyor?

DSC Hangi Ülkenin Ürünü

hangi ülkenin ürünü olduğunu bilmeyen birçok insan olmasına rağmen, bir bu kadar insan da bu ürünün menşeinin Kanada olduğu konusunda bilgi sahibi. Aslına bakarsanız, bir ürünün hangi ülkenin malı olduğunun pek de önemi yok. Elbette bu ürünü kendiniz üretmiyorsanız. DSC, bir Kanada güvenlik sistemi firması. Yıllar önce Kanada’da kurulan şirket, zamanla büyümüş, hedeflerini ilerletmiş ve son 20 yıla damga vurmuş bir şirket. Dünya çapında satışlar gerçekleştiren, satış gerçekleştirdiği ülkelerde distribütörlük veren bu özel şirket, Türkiye’de de faaliyet gösteriyor.

DSC Tercih Edilme Sebebi?

Alarm sistemlerinin tercih edilme sebeplerinin başında, ürünlerin çin menşeili olmaması, uzun ömürlü olması, yazılımlarının kuvvetli olması, ev, ofis, iş yeri, fabrika, depo ve akla gelebilecek her türlü korunmaya muhtaç mekan için ayrı ayrı ele alınması, geliştirilebilir olması gibi pek çok detay var. Bu sebeple de birçok insanın beklentisine yanıt veren alarm sistemleri DSC tarafından üretilmiş oluyor.

DSC Satış ve Teknik Servis Noktaları

marka ürünlerin satış ve tedarik ağı oldukça yaygın. Dünyanın birçok ülkesinde alarm sistemi denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan DSC, neredeyse her ülkede distribütörlük veren bir firma. İlgili distribütörlerin ülke içindeki çalışmaları da yayılmanın bir başka ağı. DSC, Türkiye’nin dört bir yanında bayilikler aracılığı ile satılan ve teknik olarak destek gören bir hizmet ağına sahip.

Güvenlik Denildiğinde Akla Gelen Marka DSC

Güvenlik unsuru söz konusu olduğunda akla gelen ilk markalardan biri olan DSC, Türkiye’nin her noktasında ve her an sahip olabileceğiniz bir sistem olmakla kalmıyor, adını alarm sektörüne de altın harflerle yazdırmaya devam ediyor. Uzak doğu menşeili ve güvenilmez sistemler yerine DSC tercih edin, kazançlı çıkın.