Başakşehir Dsc Alarm

Başakşehir Bina Alarm

Şehir hayatında artan hırsızlık olayları, toplumsal bir problemdir. Kameralı özelliklere sahip özel güvenlik sistemleri, bu konuda aradığınız etkili çözüm seçeneklerini bir araya getiriyor. Hırsızların yanı sıra çocuğunuzu emanet ettiğiniz bakıcıları da kontrol etmeniz gerekiyor. Her an bebeğinizin yanında kalamadığınız için bebeğinizi de yine kameralı sistemle kontrol edebilirsiniz. Başakşehir bina alarm sistemleri sayesinde, büyük binaların kontrolünü oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Güvenlik elemanları, saatler sürece bina kontrol işlemini, güvenlik kamerasından yapabilmektedir.

Hangi Ev Güvenlik Sistemi Eviniz ve bütçeniz için doğru

Sizin gibi bir çok ev sahibi ve işyeri sahibi ev güvenlik sistemine ihtiyaç duyuyor ancak nereden başlayacağınızı bilmiyor. Eviniz ve bütçeniz için doğru alarm sistemini seçmek kolay bir iş değil – çok sayıda alarm sistemi mevcut  yeni bir dünyaya giriyorsunuz. Bizim  Alarmlar ev için Basit  iş yeri için profosyonel alarmlardır .satın almadan önce tüm insanlar maliyet aramaya bir karar vermek için gerekli tüm bilgiler verilmektedir.

Güvenlik İçin Tercih Edilen Kameraların Özellikleri

1- Bu kategorideki kameralar iki çeşittir. Kablolu olanlar ve ıp kameralar.

2- Ip kamera sistemine birden fazla kamera eklenebilir. Kablolularda ise sistemin özelliğine göre bu sayı değişir.

3- Ip kameraların diğer bir özelliği, dünyanın her yerine canlı yayın yapabilmesidir. Bina sahibi, tatilde veya şehir dışında bulunduğu sırada, cebinden binanın her yerini kontrol edebilir.

Cihaz Alımında Dikkat Edilecek Hususlar

Bu kategoride dikkat edilecek en önemli husus kalitedir. Kalitesiz güvenlik kameraları her zaman sorun meydana getirir. En çok tutulan ve kaliteli özelliklere sahip kameralar tercih edilmelidir. Kameranın çözünürlüğü, zom özellikleri, gece görüş özelliği, hareketli obje yakalama özelliği ve diğer önemli özellikleri dikkate alınmalıdır. Korunacak bina için gece görüşlü cihazlar, gece meydana gelen hırsızlık olaylarının engellenmesinde oldukça etkilidir. Hırsızların tespiti konusunda kaliteli cihazlar polis için büyük kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca kameranın servis ağının geniş olması ve parça probleminin olmaması gerekmektedir. Başakşehir güvenlik kamerası satın alma işlemlerinde bu konulara dikkat etmek, sistemin ömrünü uzatacaktır.

Sizler Başaksehir’de bir dükkan sahibiyseniz ve dükkanınıza bir alarm sistemi taktırmak istiyorsanız öncelikle Dsc alarm olarak konusunda uzman olan çalışanlarımıza danışmanızı tavsiye ederiz. Bizlere danışmak için bizlerden hizmet almak zorunda değilsiniz. Her zaman çay içmeye bile bekleriz. Biz öncelikle sizin Başaksehir ev işyeri alarm sistemi almak istediğiniz dükkanınıza keşif yapar ve neler yapabileceğimiz hakkında rapor çıkarırız. Sizin 7\24 kayıt yapan kamera sistemleri ve bunların gizli bir şekilde yerleştirilmesi önemli detaylar olacaktır. Örneğin sizler Bağcılar’da kuyumcu dükkanı sahibi olabilirsiniz. Böyle bir durumda sadece kameralar değil hareket sensörleri bile sizler için önemli bir konudur.