Beylikdüzü Dsc Alarm

Ev işyeri alarm sistemleri Beylikdüzü için pratik ve basit olarak dizayn edilmiş en iyi kalitedeki alarm sistemlerimiz mevcuttur. Kolay kurulum ve yönetimi sayesinde ev kullanıcılarının dostu olmayı başaran bu sistemler, evinin güvenliğini sağlamak isteyen her birey için kaçırılmayacak fırsattır.

Sistemin Kurulumu Nasıldır?

Bu konuda uzman firmalar, ekspertiz hizmeti ile işe başlamaktadır. Öncelikle sistemin kurulacağı mekan incelenmektedir Çatılar, arka girişler, pencereler, kapılar ve benzeri bir çok geçiş noktası incelenmektedir. Bu inceleme sonunda en uygun noktalar tercih edilmektedir. Hareket ve sese duyarlı modeller, hırsızlık olayı esnasında anlık bildirim gerçekleştirmektedir. Bu durumda hırsızlık olayı anlık takip edilebilmektedir. Beylikdüzü Ip kameralar sayesinde iş yerinizi veya evinizi anlık takip edebilirsiniz.

Kurulum Özellikleri

Güvenlik konusunda en çok tercih edilen sistemlerden biri kuşkusuz kameralı sistemlerdir. Bu sistemin kurulumu ekspertiz hizmeti ile başlamaktadır. Sistemin kurulacağı yer, uzman ekip tarafından incelenmektedir. Geçiş noktaları, girişler, çatı girişleri ve benzeri birçok nokta incelendikten sonra, en uygun noktalar tespit edilmektedir. Hareket ve ses hassasiyeti bulunan villa alarm sistemleri, sesli ve görüntülü uyarı sistemine sahiptir. Görüntülü ve sesli uyarı özelliğine sahip alarm sistemi, kameralı sistemle uyumlu şekilde monte edilmektedir. Kameralı güvenlik sistemleri, Emniyet Müdürlüğü’nün işini de kolaylaştırmaktadır. Özellikle çözünürlüğü fazla olan kaliteli kameralar, hırsızın teşhis edilmesinde önemli rol oynamaktadır.

Kameraların Çalışma Özelliği

Beylikdüzün’de Hırsızlara geçit vermeyen güvenlik kameralar, farklı özelliklere sahiptir. Ses ve hareket hassasiyet özelliğine sahip kameralar, en uygun noktalara monte edilmelidir. Hırsızların girebileceği noktaların tespiti bu kategoride son derece önemlidir. Hareket hassasiyetli kameralar önemli stratejik noktalara yerleştirilir. Bu noktalar genellikle kapı ve pencere girişleridir. Ayrıca binanın arka girişleri de hırsızların tercih ettiği girişlerdir. Bu noktalardaki hareketlilik otomatik bir şekilde alarmı çalıştırır. Alarm sistemi ihbar numaralarını otomatik çevirir. Bu sistem sayesinde hırsızlık olayları anlık tespit edilebilir. Alarm sistemi, kapı, pencere ve benzeri giriş bölümlerindeki hareketliliğe bağlı bir şekilde çalışmaktadır.

beylikduzu-dsc-alarm
beylikduzu-dsc-alarm

İp Kameralar Hırsızlık Olayını Anlık Bildiriyor

Kablolu kameralara nazaran İp kameralar, hırsızlık görüntülerini cep telefonunuza taşıyabilir. Tatilde veya evinizdeyken iş yerinizi ip kamera sistemi sayesinde kontrol edebilirsiniz. Profesyonel özelliklere sahip olan ve hırsızlık olaylarını anlık haber eden bu modeller, özel yerlerin korunmasında en çok tercih edilen modellerdir.