Beyoğlu Dsc Alarm

Alarm sistemleri kablolu ya da kablosuz olarak ikiye ayrılır. Beyoğlu kablolu kablosuz alarm ile ister evinize, ister işyerinizin güvenliği sağlanır. Her iki sistemde eksiksiz güvenlik sağlamaktadır. Önemli olan taktırmak istediğiniz alarm sistemleri uluslararası standartlara uygun, sertifikalı ve garantili olması önemlidir. Aynı zamanda taktırmak istediğiniz alanda doğru projelendirmenin yapılması uygundur. Alarm sistemleri elektronik ürünler olduğu için elektrik kesintilerinden veya herhangi bir olumsuz da bozulma riski olabilir. Alarm sisteminin takılacağı alan kablo için uygunsa kablolu alarm sistemleri kullanılır. Ayrıca daha ekonomik olacaktır. Kablosuz alarm sistemleri kablolu alarm sistemlerine göre daha pahalıdır. Kablosuz alarm sistemleri canlının vücut ısısına duyarlı ürünlerdir. Bunlar içindeki duyarlı sensörler ile algılayarak sisteme gönderir.

DSC alarm BEYOĞLUNDA servisimiz ise bu tür yaptırımları uygun bulmamaktadır. Alarm sistemi tek seferlik alınmalı, ömür boyu kullanıma sunulmalıdır. İşte biz bu söylediklerimizin arkasında duruyoruz ve değerli müşterilerimize sınırsız aylık kira ücreti olmadan kullanım hizmeti sağlıyoruz.

DSC Alarm sistemleri Kanada’dan ithal edilmektedir. Hırsız ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerika da ve Avrupa’da 5 yıldız almıştır. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan alarm sistemidir.
DSC ALARM Sistemleri hem ürün satışı olarak ve hem de ürün montajı ile sizlere güvenli bir hayat ve yaşam tarzı sunuyor evinizi güvende tutmanın hem profesyonel hem hesaplı yönü ile DSC ALARM Sizleri bu seçeneklerden yararlanma fırsatını sunuyor.
DSC ALARM Sistemleri ile ev güvenliğinizi sağlamak artık çok kolay hiç bir işe karışmadan mekânınıza ürününüzün montajını yapıyoruz.

beyoglu-dsc-alarm
beyoglu-dsc-alarm

Alarm Sistemi Özellikleri

Her bütçeye hitap eden ev işyeri alarm fiyatları kataloğundan ev ve işyeri için garanti kapsamında alarm sistemi satın alınabilir. Kaliteli alarm sistemi kablolu ve kablosuz olarak satışa sunuluyor. Fakat kablosuz alarm sistemine göre kablolu alarm sistemi biraz daha yüksek fiyat tarifesine sahiptir. Alarm sistemi özellikle ev ve işyeri kapı ve penceresinde oluşan en hafif düzeydeki ses ve hareketlenme karşısında otomatik olarak işlev görerek haber merkezi ile iletişime geçer. Bu sayede ilgili güvenlik servisi doğrudan olay yerine intikal ederek olaya anında müdahale eder. Alarm sistemlerinin monte edilmesi de son derece kolaydır. Özellikle kablosuz alarm sisteminde çoğu zaman teknik destekler dahi alınmasına gerek duyulmuyor. Bunun yanı sıra alarm sisteminde geriye dönük olarak da görüntüler sorunsuz bir şekilde gözlemlenebilir.