Dsc Alarm 1 Pırlı Sistem

Güvenlik önlemlerinin alınması sayesinde insanların can ve mal güvenliği tehlikelerden büyük ölçüde korur. İnsanların mallarını ve canlarını korumak için aldığı önlemler arasında iş yerlerinde ya da evlerde alarm sistemlerini kullanmaktadır. Bu sistemler arasında dsc alarm 1 pırlı sistem yer alır.

Dsc 1 Pırlı Alarm Sistemi Nedir?

Dsc 1 pırlı alarm sistemi hırsızlık ya da soygun olaylarına karşılık alarm sistemine ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılan alarm sistemidir. Kanadalı üretici firma tarafından üretilmiş olan bu sistemlere 1 pırlı alarm sistemi denilmesinin sebepleri arasında sistemin 1 adet pır dedektörüne sahip olması yer alır. Bu sistemlerde yer alan pır dedektörü hayvanlara tepki vermeyerek gereksiz uyarı vermez. Bu sayede kişiler gerçekten soygun veya hırsızlık olduğunda alarm sayesinde hızlı bir şekilde doğru haberi alırlar.

Dsc 1 Pırlı Alarm Sistemler Nerede Kullanılır?

Yaşanması muhtemel soygun olaylarına karşılık anında uyarı veren alarm sistemi sayesinde uyarı hem alarm merkezine hem de alarm sahiplerine gider. Bu sayede hırsızlık olayına hızlı müdahale edilerek kişilerin maddi ve manevi zararları geç olmadan önlenir. Dsc 1 pırlı alarm sistemleri hemen her alanda kullanılmaya uygun sistemlerdir. Bu sebeple montaj sonrası çalışmaya başlarlar. Alarmın kullanıldığı alanlar evler, iş yerleri, villalar, depolar gibi alanlardır.

Dsc 1 Pırlı Alarm Sistemin İçeriği Ve Özellikleri

Dsc 1 pırlı alarm sistemleri sahip olduğu ekipmanlar sayesinde kurulu olduğu alanın güvenliğini sağlar.

Dsc 1 pırlı alarm sisteminin içeriği ve özellikleri şunlardır;

  • Sistemde 1 tane şifre paneli 1 tane de alarm paneli bulunur.
  • Hayvanları algılamayan 1 tane pır dedektörü de sistemde bulunur.
  • Birer tane iç siren ve dış siren vardır.
  • Sistemi satın alan kişiler 1 yıl boyunca yararlanabilecekleri alarm izleme merkezi üyeliği kazanırlar.
  • Sistemde akü, trafo ve güç kaynağı da bulunur.
  • Alarm sisteminin 2 yıl garantisi vardır.

Sistemin sabit hat aracılığıyla telefon arama özelliği vardır. Bu sayede alarm evlere veya iş yerlerine gerçekleştirilmek istenilen girişlerin haberdar edilmesini sağlar.

dsc-alarm-seti-1
dsc-alarm-seti-1

Dsc 1 Pırlı Alarm Sistemin Fiyatı Ne Kadardır?

Dsc 1 pırlı alarm sisteminin fiyatları ürünleri satış yapan firmalar ve online satış mağazalarında farklılık gösterir. Ayrıca bazı online mağazalarda indirimli olarak da satışa sunulabilir. Bu sistemin fiyatları bin TL ve üzerindedir.