Dsc Alarm 3 Pırlı Sistem

Alarm sistemlerinde gelişim ve eklenen özellikler her geçen gün daha da artarken Dsc markasının gelişimi de buna bağlı olarak artmaya devam etmiştir. Marka olarak uzun zamandır bu alanda bulunması ve modellerine sürekli yenilerini eklemesi de tercih edilmesinde etki yaratmıştır.

Alarmları merkezi haber alma imkanı sağlayan ve adsl bağlantısı şansı sunan şekilde olduğundan dolayı güvenlik seviyesi de artırılmış olarak kabul edilir. En sık tercih edilenlerden bir tanesi ise dsc alarm 3 pırlı sistem olarak adlandırılabilir. Sistem özellikleri ve güvenlik konusunda sağladıkları sayesinde en sevilen modellerdendir.

Dsc Alarm Sistemleri Nelerdir?

DSC alarm sistemleri soygun ve alarm söz konusu olduğunda akla gelen markadır. Dünya markası olarak bilinir. Dünya üzerinde hemen hemen her ülkede kullanımını ve hizmet alınması mümkündür. Alarm merkezine bilgi ulaştırma hızı saniyelerden bile daha kısa olduğundan dolayı da üstün donanımları olduğu bilinir.

Kanada merkezli olarak çalışan firma Avrupa standartları gereği alınması şart olan tüm belgelere de sahiptir. Amerikan ve Avrupa alarm sistemlerine uygun olarak kablolu veya kablosuz, hem iç hem dış alanlarda kullanımı mümkündür. Aynı zamanda hayvan algılamayan detektör özelliği de vardır.

Dsc Alarm 3 Pırlı Sistem Özellikleri Nedir?

Alarm güvenlik konusunda üstün performans sağlar. Hareket sensörü fazla olduğundan dolayı da duyarlıdır. Elektrik kesintisinde ise güç kaynağından destek alır. Şifre kurulumu yapılır. Siren sesi oldukça yüksek çıktığından duyulmaması imkansızdır.

Paket İçeriği

Dsc alarmdan 3 pırlı model almak istediğinizde paket içeriği olarak karşı karşıya kalacağınız ürünü bilmeniz gerekir.

Paketin içinde:

  • Şifre paneli,
  • Harici siren sistemi,
  • Güç kaynağı,
  • Akü,
  • 3 tane harekete duyarlı sensör,
  • Alarm paneli bulunur.
dsc-alarm-set-3
dsc-alarm-set-3

Bu içerik alarmın kurulumu ve montajı için eksiksiz şekilde bulunmak zorundadır. Aksi durumda kurulum yapılması mümkün olmaz. Gereken koruma ve güvenlik bu sayede sağlanabilir.

Ücreti Ne Kadardır?

Kurulum ve montajın dahil olduğu paketler daha uygun olacaktır. Buna göre paket seçiminde bulunmanız önerilir. Ortalama olarak rakam vermek gerektiğinde 1200 ve 2000 TL arasında olduğu söylenebilir.