Dsc Alarm Merkezi

Dsc Alarm Merkezi

Alarm merkezi, alarm sistemi ile birlikte işyeri ve ev güvenliğini sağlamak söz konusu olduğunda tartışmasız en sağlam çözümdür.Alarm sistemleri izleme merkezi bağlantısı olmadan da evinize ya da işyerinize alarm taktırabilirsiniz.ancak bu durumda güvenliğiniz alarmın çıkardığı caydırıcı ses ve duyan insanların inisiyatifine kalır. Bunun yerine alarm izleme merkezi bağlantısı kurdurduğunuz çözümlere yönelmeniz ve bu şekilde tam anlamıyla güvenliğinizi sağlamanız daha mantıklı olacaktır.

Neden Alarm Merkezi?

 Alarm merkezi, Güvenlik altına almak istediğiniz, eviniz gibi küçük ölçekli projelerden işyeri, alışveriş merkezi, üretim tesislerine kadar geniş çaplı mekânlara kurulmuş güvenlik sistemlerini 7 gün / 24 saat boyunca merkezden tam donanımlı bilgisayarlar ve profesyonel operatörler tarafından izleyip güvenlik çemberi içine alır.

Sistemin koruduğu bir bölgeden giriş yapılırsa Alarm sistemi sirenleri çaldırmaya başlar ve aynı anda Türk Telekom veya GSM hatları üzerinden Alarm Merkezine sinyal göndererek alarmın cinsine göre (hırsızlık, yangın, sağlık vb.) kolluk kuvvetlerinin, itfaiye ve sağlık birimlerinin olaya müdahale etmesini sağlar.

Alarm anında aranacak kişiler aranır ve konu ile ilgili bilgilendirilirler.

Telefon hattı üzerinden gerçekleştirilen bilgi akışı, hattın kasıtlı sabote edilmesi ya da arızalanması durumunda, opsiyonel GSM (Kablosuz Telefon Hattı) haberleşme modülleri üzerinden kesintisiz ulaşmaya devam eder. GSM modülü yok ise Alarm Merkezi telefon hattının kesildiği ile ilgili bilgiyi aboneye bildirir.

dsc-alarm-izleme-merkezi
dsc-alarm-izleme-merkezi

Alarm Sistemleri, artan nüfusla artan güvenlik açığı ile kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Firmamız  DSC gibi markaların ürünlerini kullanarak sizin için en doğru alarm sistemlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır. Alarm sistemlerini kullanarak ev ve iş yerlerinizi sürekli takip edebilir, hırsızlık yada yangın gibi istenmeyen olaylardan koruyabilirsiniz. Her gün dahada artan suç oranı ile birlikte can ve mal güvenliğini sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz alarm sistemleri, firmamız tarafından yılların verdiği tecrübe ve güven ile sizlere ulaştırılmaktadır.

Alarm İzleme Merkezi 

Ev ve iş yerlerinizde ve benzeri alanlardaki can ve mal güvenliğini hırsız alarmları ile sağlayabilirsiniz. İzinsiz giriş denemelerinde size ve belirlediğiniz kişilere anında haber ileten hırsız alarm sistemleri ile kendinizi güven altına alabilirsiniz. Alarm sistemleri kullanarak hem sevdiklerinizin hemde değerli eşyalarınızın güvenliğini sağlayın. Potansiyel bir soygunda yaşayacağınız maddi hasarın yanında sizi hiç zorlamayacak her bütçe için uygun alarm sistemleri fiyatları ile hemen kendinizi korumaya alın.