Dsc Alarm Servisi

Dsc Alarm Servisi

Alarm sistemleri servisi sitesine hoşgeldiniz, Dsc Alarm,güvenlik ve hırsız alarm cihazlarının bakım ve onarım gibi profesyonel servis hizmetlerini yaklaşık 15 yıldır vermekteyiz, bu süreç sürdürülebir olması için var gücümüzle çalışıyoruz. güvenlik sistemleri cihazlarının bakım ve onarımları 1 yıl süreyle GARANTİ altına alınmaktadır, garanti müşterinin korunmasını sağlar. Arızaların giderilmesinden sonra oluşabilecek aynı şikayetler sonucu ücret ödemezsiniz. Servis alt yapısı yetkili servis teknisyenlerinden oluşmaktadır, arıza ve bakım şikayetlerinizi bizimle iletişime geçip, en iyi şekilde servis alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Sahte servis kurbanı olmayın

Bünymizde çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterinin madur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz kişilerle çalışmaktan daima kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız.

DSC Aynı Gün Servis

Beklemeden servis hizmeti alabilirsiniz.
Aynı gün servis hizmeti acil veya normal farketmeksizin tüm durumlar için geçerlidir, kayıt alındıktan hemen sonra araçlara gönderilen talebiniz size en hızlı servisi verebilmek için işleme alınır. Beklemeden işlemleriniz gerçekliştirilir, üstelik uygun ve kaliteli bir anlayışla.

DSC Servis Ücretleri

Tüm bölgeler için aynı servis ücreti uygulanır.
alarm sistemleri, akü ve bakım servisi olarak İstanbul avrupa ve anadolu yakasının tüm ilçelerine aynı servis ücretini almaktayız. Böylelikle yakınınızda veya uzağınızda olmamız ekstra ücretlerle sonuçlanmaz. İşçilik ve parça ücretleri uygun ve kalitelidir. Servisimizde şişirilmiş ücretlerle karşılaşmazsınız.

dsc-alarm-sistemi-servisi
dsc-alarm-sistemi-servisi

DSC ALARM Servis Hizmetleri

DSC servisi, Cihazların uzun yıllar kullanımlarının ardından elektiriksel ve Elektroniksel aşınmalar oluşmaktadır, bu aşınmalar çalışma performansını oldukça düşürmektedir. Düşük performansın ortaya çıkardığı çalışmama, kitlenme hatalı alarm ve sesli çalışma gibi arızalardır. Bu arızaların profesyonel bir şekilde giderilmesi için Dsc yetkili servis himzetlerinden emin olun, yapılması gereken onarımların sonrasında her hangi bir sorun yaşamamak için garanti formu almayı unutmayın, aksi taktirde yaptırmış olduğunuz onarımlarda belge ibraz edemezsiniz.

Alarm yetkili servisi, ana panel, trafo, akü ve pil değişimi yanı sıra kamera , kablo gibi dayanıklı ev aletleridir, bu aletlerin aşırı çalışması sonucu arızalar ortaya çıkmaktadır. Arızalar servis tarafından titizlikle giderilmeli ve aynı zamanda da uygun olmalıdır, Biz dsc servisi olarak alarm sistemleri yanı sıra yangın alarm ve güvenlik ürünlerine de servis hizmeti vermekteyiz, üstelik dsc marka ürünlerin değiştirilen yedek parçaları ve işçilikleri bir yıl garantilidir.