Dsc Alarm Sistemleri ile İlgili Müşteri

dsc-alarm-sistemleri-ile-ilgili-musteri-yorumlari

Dsc Alarm Sistemleri ile İlgili Müşteri

DSC Alarm Sistemlerinde çalışan güvenlik uzmanı bize her şeyi açıklamak için gerçekten zaman harcadı ve sistemimizin nasıl çalıştığını gösterdi. Artık kendimizi güvende hissediyoruz. 

DSC Alarm işine gerçekten önem veriyor

DSC Alarm Sistemleri ile elde ettiğiniz alarm sistemi başka bir alarm sisteminden çok daha fazlasını sunuyor. Gündelik ve gecenin her anında ailenizi ilgilendiren ve koruyan bir güvenlik uzmanı ekibi edinmek için hemen iletişime geçmelisiniz. Teşekkürler DSC Alarm

Uyuyordum Alarm merkezi beni aradı ve alarm sisteminin çaldığını bana iletti

 Saat 3:40 sıralarıydı ve alarm sistemim ötmeye başladı uyandım uyandıktan sonra hemen alarm merkezi beni aradı ve alarmınız ötüyor diye beni bilgilendirdi. Bu sayede evime giren hırsızı yakaladım. DSC Alarm’a teşekkür ediyorum. Kendimi güvende hissediyorum.

Hırsız alarm sistemi, evinize ve işyerinize profesyonel bir ekip tarafından kurulan profesyonel bir alarm sistemidir.
Evlerinizde, işyerinizde ve korunmaya ihtiyaç duyan diğer tüm kapalı ve açık mekanlarınızda hırsızlık ve soygun olaylarının hızla artış gösterdiği günümüzde caydırıcı ve engelleyici özelliği ile en yüksek yöntem şüphesiz elektronik güvenlik sistemleridir.
Her türlü acil durumlarda gerekli müdahalenin en kısa sürede yapılabilmesi için gerekli birimleri haberdar ederek yardımın abonemize ulaşmasını sağlayan elektronik güvenlik sistemidir.
Alarm Sistemi, uzman kadromuzun montaj öncesi yapmış olduğu keşif sırasında mekana yerleştirilecek cihazların yerlerinin tespit edilir ve doğru montajın kısa sürede tamamlanmasını sağlar.

dsc-alarm-sistemleri-ile-ilgili-musteri-yorumlari

alarm sistemi taktırdım 2 kalfam 1’de yardımcım vardı, işyerim sabah 9, akşam 7’de kapanıyordu. çalışanlarımdan bir tanesi gece 11:30’da işyerine girdi Dedektif Güvenlik Merkezi beni aradı, “işyerimize mesai saati dışında izinsiz giriş tespit ettik” dediler. Şifresiyle girdiği halde alarm merkezinin beni araması ve bilgilendirmesi beni çok memnun etti, çünkü gece 11:30’da işyerimi açan kalfam bana haber vermemişti ve ben kalfamı arayarak bu saatte işyerinde ne işin var dediğimde “ bir malzememi almak için geldim” dedi ve bana haber vermemesi beni çok üzmüştü. Tabi ki ben işyerimden  almaya geldiğine inanmadım, Dsc güvenlik sayesinde insaları tanımış oldum ve ertesi gün elemanımla yollarımızı ayırdık.