Dsc Alarm Sistemleri

profesyonel-dsc-alarm-sistemleri

Dsc Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri ve güvenlik sistemleri hayatınız boyunca ihtiyacınız olan ve sizin güvenliğinizi ve emniyetinizi sağlamak için tasarlanmış sistemlerdir. Hırsızlar çoğaldıkça bu sistemler de kendilerini geliştirip daha yararlı ve güvenli duruma gelmişlerdir.Evinize ya da işyerinizi güvence altına almanın en güvenli yolu, evinize,işyerinize bir alarm sistemi taktırmak ve sevdiklerinizi ve birikimlerinizi bu sayede güvence altına almaktan geçer.

İstanbul’un heryerine montaj, Türkiye’nin her yerine ürün göndermekteyiz.

Dsc Alarm Hem Ev Hem İş yeri Güvenliği

Dsc alarm sistemleri sıfır hata oranıyla çalışan en kaliteli ve profesyonel alarm sistemidir.

Eğer Sizde Alarm Sistemi Kurdurmak veya Alarm Sistemi Satın Almak İstiyorsanız Hemen Bizimle İletişime Geçin : 0212 619 11 11 – 0216 572 55 10

DSC Alarm Sistemleri, Kanada malı, dünyanın en büyük Hırsız Alarm Sistemi üreticisidir. DSC Alarm şirketi 1979 yılında Kanada’da kurulmuştur. DSC Alarm Sistemleri bugün en sorunsuz en çok tercih edilen dünyada alarm sistemleri endüstrisine yön veren global bir şirkettir.
Bu kadar köklü bir şirketin ürünleri de en az geçmişi kadar kalitelidir. Dışarıda gördüğünüz kaliteli şirketlerin kurulumlarının neredeyse tümünde Dsc Alarm Sistemi kullanılmaktadır. Şirket ve büyük kurumların bu markayı seçmelerindeki en önemli etken, ürünün uzun yıllar arıza çıkarmadan, sorunsuzca çalışmasıdır, yani kalitesidir.

Güvenlik Sistemleri Markası En İyisi Dsc Alarm

DSC Alarm Sistemleri kuyumcu ve bankalarında en çok tecih ettiği sistemlerdendir, sistemde hata payı milyarda bir olasılıktır, diğer tüm dedektörleriniz ile uyumlu olarak çalışabilmektedirler, sisteme dahil edebileceğiniz diğer dedektörler ile uyumludur, tüm haber alma merkezlerine bağlantı yapabilirsiniz. Haber alma merkezlerine yüzde yüz tam uyumludur, hareket ve diğer dedektörlerden gelen alarm sinyalini çok kısa bir sürede haber alma merkezine bildirir ve gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz. Sistemin üzerinde acil alarm butonu, ambulans ve itfaiye kısa yolları vardır, direkt merkeze bağlanabilir, bu tuşlara bir kez basılı tutarak alarmın kurulu olduğu adrese çağırabilirsiniz.