DSC Alarm Sistemlerinin Avantajları

DSC Alarm Sistemlerinin Avantajları

DSC Alarm eviniz/işyeriniz ve sevdikleriniz için rahat ve güvenilir koruma sağlayan endüstrideki en gelişmiş sistemlerdendir.

DSC Alarm sireni hırsızı caydırabilir ancak hiçbir şey polis merkezindeki izleme istasyonumuza gelen bir telefon görüşmesinden daha hızlı polisi evinize gönderemeyecektir. DSC Alarm Merkezi günde 24 saat, haftada 7 gün ve yılda 365 gün sinyalinize cevap vermeye hazır. Her işte birinci sınıf kaliteyi ve sizlere daha iyi bir hizmet vermek  için teknisyenlerimizi uzmanlık eğitimine tabi tutuyoruz.

DSC Alarm eviniz/işyeriniz ve sevdikleriniz için rahat ve güvenilir koruma sağlayan endüstrideki en gelişmiş sistemlerdendir. Panelden şifrenizi yazarak veya uzaktan kumanda ile DSC Alarm sistemini devreye alabilir ve kullanıcı dostu arayüzü ile sevdiklerinizi korumalı ve güvende tutabilirsiniz.

Alarm sistemi, hırsızlık, gasp, soygun, tehdit, haneye tecavüz, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını sizin imdadınıza çağıran elektronik çözüm paketidir. Ev veya işyerinizin konumuna, isteklerinize, içerideki yaşama tarzınıza ve bütçenize uygun olarak, tamamen size özel seçilmiş elektronik parçaların birbirleriyle entegre edilmesiyle oluşur. istenmeyen durumu algılar ve alarm verir.

Alarm verdiği zaman sirenle, ışıkla, otomatik telefon bağlantısıyla çevreye ve gerekli yerlere haber verir. istenmeyen durumu; açılmaması gereken bir kapı veya pencerenin açılması, evde bir canlının hareket etmesi, cam kırılma sesinin çıkması gibi hallerin oluşmasıyla anlar. içerideki hareket ve yaşam tarzınıza bağlı olarak hangi bölümü ne zaman koruyacağınıza kendiniz karar verirsiniz ve alarm sisteminizi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Kurma ve kapama işlemleri bir şifrenin tuşlanarak girilmesi veya özel bir uzaktan kumandası ile gerçekleşir.

Alarm Sistemleri Hakkında Alarm Sistemleri genel olarak sadece hırsızlığa karşı alınmış bir önlemdir. Diğer adıyla Güvenlik Sistemlerinde Hırsız Alarm Sistemleri olarak tabir edilebilir. Alarm Sistemleri birçok firma tarafından satıldığı gibi kiralama yöntemi ile de hizmet vermekte olan firmalarda vardır. Güvenlik Sistemleri denince akla ilk gelen önlem Alarm Sistemleri olmaktadır. Kamera Sistemleri ile birlikte Alarm Sistemleri aynı mekanda kurulduğunda Güvenlik zafiyetinin büyük oranda azaldığı görülmektedir. Alarm Sistemleri dünyanın her yerinde kullanılsa da kurulum ve kullanım açısından en çok tercih edilenleri Kanada menşeili olan DSC Alarm Sistemleridir. Türkiye pazarında ise ciddi bir yeri olan ve yurt dışında da birçok ülkede satışına başlanan tamamı mühendisleri tarafından yazılan ve üretilen Alarm Sistemleri oldukça kullanışlı ve kaliteli ürünlerdir.

Bu gönderiyi paylaş