Dsc Alarm Ücretsiz Keşif

Dsc Alarm Ücretsiz Keşif

DSC Alarm Sistemleri, ev ya da iş amaçlı kullanım için ekonomik, esnek ve güvenilir alarm sistemleridir. DSC Alarm Sistemlerinin tümü Kanada malıdır ve onlarca yıldır evine işyerine alarm sistemi taktıranların bir numaralı tercihi olmuştur. DSC, herhangi bir kurulum gereksinimine uyacak kablolu sensörler, kablosuz veya hibrid sistemler için geniş bir yelpazede sistem sunar.

Bir sistemi seçmek veya parçaların bir araya getirilmesine yardıma ihtiyacınız varsa , Sizlere Ücretsiz keşif sunuyoruz ve daha da önemlisi, satın alındıktan sonra sizin için teknik servisimiz her an bir telefon yakınınızda  olacak.

Eviniz ya da ofisiniz için en ideal alarm veya kamera sistemini alanında uzman ve sertifikalı ekiplerimizce bulunduğunuz yere gelerek profesyonelce belirleyelim. Birbirinden farklı marka ve modeller arasından sizin ihtiyacınıza yönelik en ideal sistemi birlikte seçelim. İhtiyacınız için en ideal ürünü belirlerken paranız ve zamanınız kendinize kalsın.

Türkiye’nin lider alarm markası Dsc, tüm yurtta yaygın servis ağı ve 60 yılı aşkın süredir hizmet veren yapısı ile ihtiyacınıza uygun kombiyi bulmanıza yardımcı olacak!Bu formu eksiksiz doldurarak bize iletin, ihtiyacınıza uygun kombi seçeneğini bularak sizinle en kısa sürede iletişime geçelim.Ana Bayii bünyesinde bulunan beş mobil aracı 5 kişilik teknik ekibiyle hafta sonları da dahil olmak üzere siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Keşif hizmetimizden yararlanmak için ister bu form aracılığı ile bize ulaşın isterseniz 0(212) 619 11 11  nolu numarayı arayabilirsiniz.

► Alarm Sistemleri Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Keşif sonrası teklifimizi uygun bulmayabilir ve işinizi bize vermeyebilirsiniz. Dsc firmamız ya da iş ortaklarından herhangi biri hiçbir durumda keşif ücreti talep etmeyecektir. Keşif hizmetimiz ücretsizdir ve hep böyle kalacaktır.
► Keşif hizmeti, isteklerinizi en iyi biçimde anlamamız ve size en uygun teklifi sunabilmemiz için gereklidir. Keşif gerektiren işleriniz için keşif yapılmadan fiyat teklifi vermemiz mümkün değildir.
► Keşif hizmetimiz için uygun zamanın belirlenmesinde olabildiğince müşterilerimizin programına uymaya çalışır ve mümkün olan en kısa sürede keşfi yapmaya çalışırız. Yine de bununla beraber ekiplerimizin yoğunluğu ve adresinizin konumuna göre keşif taleplerinizi cevaplayabilmemiz ortalama olarak, 1 ila 3 gün arasında olabilir.
► Keşif hizmeti için gelen ekibimize açıklayıcı bilgilerin verilmesi gerekir. İstediğiniz işin detaylarını ve varsa spesifik taleplerinizi mutlaka belirtmelisiniz. Çünkü keşif hizmeti, bir yandan da talep ettiğiniz işin fizibilitesi (yapılabilirlik) analizidir. Size en kaliteli ve en ekonomik teklifi sunabilmemiz, isteklerinizi tam anlayabilmemizle doğru orantılıdır.

 

Bu gönderiyi paylaş