Dsc Alarm

dsc alarm kaliteli bir güvenlik

Dsc Alarm

DSC Marka seçiminizde kullanmayı planladığınız alarm panelinin özelliklerinden daha fazla dikkat etmeniz gereken asıl husus panelinizin programlaması ve programlama bilgilerinizin tüm Teknik ekibiniz tarafından kusursuz olarak bilinmesidir. Dünyanın en iyisi olan alarm dsc panelinin eksik programlı olarak çalıştırılmasından ise, vasat seviyede fakat tam olarak programlanmış bir alarm paneli kesinlikle tercihiniz olmalıdır.

Alarm sistemleri Kanada’dan ithal edilmektedir. Hırsız ihbar sistemlerinde bir dünya markası olan DSC alarm sistemleri Amerikan ve Avrupa’da 5 yıldız almıştır. Türkiye’de ve dünyada en çok kullanılan alarm sistemidir.

Dsc Alarm Güvenlik Sistemleri

Alarm sisteminde kullanılan panellerin bir çoğu standart kurulum için fazlası ile yeterli ve güvenlidir. Bu güvenliği sağlayan hatalı ve yanlış alarmları engelleyen ise sisteminizde kullanılan pır sensörlerin kalitesidir. Yaşanan asılsız alarmların %90  yanlış algılama yapan sensörlerden kaynaklanmaktadır. Alarm sistemleri markasından daha önemli olan kullandığınız haraket dedektörler, pır sensörlerin montaj yerleri, ve doğru yapılmış bir planlamadır.

DSC (Dijital Güvenlik Kontrolleri) elektronik güvenlik alanında dünya lideridir. Şirketin doğuşundan bu yana, DSC alarm sistemlerinde uzmanlar öncülük etmiştir. Bizim devrimci kontrol panelleri itibaren, bizim endüstri lideri olan IP alarm izleme ürünleri ve bizim şık, çağdaş kendine yeten kablosuz paneller, DSC daima güvenlik sistemlerinde ön planda ve ana merkezi olmuştur.1979 yılında kurulan, DSC Alarm yenilik onurlu bir geçmişe sahiptir. Performans, kolaylık için yeni standartlar ve kolay kullanım sektörün ilk küçük ve çekici güvenlik tuş takımı ve mikro-işlemci tabanlı alarm panelleri bulunmaktadır.

DSC alarm üstün güvenlik izleme, internet güvenliği haberleşme ve kablosuz güvenlik ürünleri alanlarında yeniliklerine devam ediyor. Tasarım ve güvenlik kontrol panelleri, algılama cihazları, iletişim ürünleri ve yapısal kablolama çözümleri üretmek ve ürünlerimizin dünya çapında ev ve işyerleri DSC Alarm bulunmaktadır.

alarm sistemleri markası dsc bir dünya markasıdır.

DSC ALARM öncü teknoloji ve endüstri deneyimi rakipsiz bir bileşimini ortaya koyar. Sonuçlar, kullanımı kolay, kurulumu kolay ve kolayca yükseltilebilir yüksek KALİTE GÜVENİLİR, ESNEK, DAYANIKLI güvenlik çözümleri vardır. Biz herkesten daha bu alan iyi biliyorum. Ve biz 30 yıldır varız Eğer zaman en önemli çalışması olağanüstü güvenlik ürünleri gerektiğinde Yani, DSC güvenlik çözümlerine bakmanızı tavsiye ediyoruz.