Dsc

Dsc

Dsc Nedir nasıl Çalışır ?

Dsc alarm Türkiye disbiratörü dağıtıcısından alan firmamız dsc nin en iyi alarm firmasıdır dsc alarm dünya markasıdır dünyanın tüm ülkeleri bu alarmı kullanmaktadır dsc güvenlik alarm deyince başta gelen alarm markadır.Hırsız-Alarm Sistemleri yerli malı belgesi ile üretim yapıp bayilerine satış yapan köklü kaliteli firmadır.

Sistemi kurduğumuz alandan çıkarken keyped ile alarm devreye alınır. Mekanda bir hareket olduğu an dedektör hareketi algılar ve sistem sinyal vermeye başlar. 10-15 saniye içerisinde şifre girilmesi gerekir. Şifre girilmez ise sistem devreye girer. Harici siren çalışır. Telefon arama ile önceden kayıt ettiğimiz 2 numarayı cihaz sırası ile arar. Keyped cihazına şifre girilerek sistem devreden çıkarılır. Şifre girilmez ise belirli bir dakika siren çalıştıktan sonra sistem tekrar kendini kurar.
Alarm setine hareket dedektörü veya kapı kontağı ilave edilebilir
Santral içerisine 12V 7A akü takılır. Elektrik kesintisinde bile alarm çalışmaya devam eder.
Set fiyatına 12V 7A akü dahildir
Kurulum dahil değildir, herhangi bir alarmcı tarafından kurulabilir.

DSC Alarm Sistemleri mühendislerin AR&GE çalışmaları sonucunca üretilmiş, sorunsuz çalışan kaliteli sistemlerdir. Tüm alarm haber alma merkezleri ile uyumlu olarak çalışır, keypade farklı kullanıcılar tanımlanarak, hangi kullanıcının hangi saatte alarmı çözdüğünü ve giriş yaptığını anlayabilirsiniz. Bu özellik haber alma merkezinden de görülebilir.

Alarm Sistemi üzerinde bulunan role çıkışlarının sayesinde; Alarm Sisteminizi bir otomasyon olarak kullanabilirsiniz, bu çıkış rolesine otomatik kapınızı, ayrı bir flâşör ya da yangın sistemini otomatik olarak devreye alabilirsiniz.

dsc-nedir-nasil-calisir
dsc-nedir-nasil-calisir

Alarm sistemi, yüzde yüz canada üretilmiş ve canada Malıdır, fabrikası canada dır. dsc alarm, bünyesinde alam kontrol panelleri, hareket dedektörleri, yangın dedektörleri, keypadler, sirenler ve yangın algılama sistemleri üretmektedir.

dsc Alarm Sistemi, Türkiye’de beşyüzbin bin adet satılmış olup, tüm dünyaya da ihraç edilmektedir. dsc Alarm, Türkiye pazarında en çok satan firmalar arasında ilk üçtedir. Dışarıda 20 farklı ülkeye satılmaktadır.