Dsc Hırsızlık Alarmı

Dsc Hırsızlık Alarmı

ÖZELLİKLERİ DSC Güvenlik Alarmı DSC Güvenlik Alarm Sistemi alarmı, rekabetçi fiyatlarla güvenilirlik, kaliteli ürünler sunan bir pakettir. Bu paket Alarm Denetleyicisi, Tuş Takımı, Trafo ve Kabin içerir. Alt sistem, 6 güvenlik bölgesi için izleme kapasitesine sahiptir. Bölgenin numarası tuş takımı veya genişletici kullanılarak eklenebilir. Tuş takımı, alarm sistemini kontrol etmek ve Stay, Away,olarak kullanılabilir.

Dsc alarmın hırsızlar üstündeki etkisi

Hasta İzleme
Eczaneler
Doktor Daireleri
Gündüz Bakım Merkezleri
Okullar
Fabrikalar
Çiftlikler

Çalışan Hırsızlığı

Evet, en güvenilir çalışanlar bile “otlatma” ya da “canınızı sıkma” suçundan dolayı olabilir – karınızı yiyen çok pahalı iki yöntem. Mağazayı aklından çıkarmaya zaman olmadığın zaman ne olur? Çalışanlar, sekiz saatlik bir vardiyada yemek yiyebilir, içebilir ve içebilir. Ve “sevgililer” dükkânı olduğunda, yazarkasa yalnızca güverte kasiyer tarafından verilen özel indirim yapılır.

Çözüm:
Mağazayı sizin için izlemek için bir CCTV sistemi kurun. Her yazar kütüğü işlemi kaydedilebilir ve video kaset üzerine bindirilebilir.

Elleç alımı
Bu basit suç, envanterinizi çalar ve sizi karı koca eder, daha yüksek fiyatlara ve kayıp satışlara neden olur.

Çözüm1:
Oldukça görünür CCTV kameraları, monitörleri ve kaydedicileri kurarak, hırsızlarını kovuşturmaya yardımcı olmak için aslında hırsızlığı engelleyebilir ve video kaydınızı kullanabilirsiniz.

Satıcı Hırsızlığı

Açık teslimat kapıları, herhangi bir satıcının sipariş vermesini veya diğer envanterleri kaldırmasını caziptir. Günün her saatinde işinizin her santimini izleyemezsiniz.

Çözüm 3:
CCTV sistemi müşterileri beklerken veya ofiste çalışırken bile meşgul olduğunuzda bile teslimatınızı ve depo alanınızı izleyebilir. Envanterin yüksek maliyetini, monitörler ve kaydediciler ile arka kapınızı “yürüyerek” durdurun.

DSC Elektronik Güvenlik, yıllık bir birikimi sizlerle paylaşmak ve Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda hizmet vermek amacı ile kurulmuştur. Elektronik, gelişen ve büyüyen teknolojisi ile sizlere daha iyi hizmet verebilmek için dağıtım, satış, satış sonrası hizmet ve servis konularını faaliyet alanlarının içerisine katmıştır. Elektronik güvenlik sistemleri, Soygun ihbar sistemleri, Yangın ihbar sistemleri, KAMERA kapalı devre kamera sistemleri, Pdks personel devam takip sistemleri, Kartlı geçiş sistemleri, Parmak izli geçiş sistemleri, Bariyer sistemleri, Turnike sistemleri, Telefon dinleme sistemleri, Görüntülü interkom sistemleri, Access kontrol sistemleri alanlarında anahtar teslimi projelerin satış, uygulama ve satış sonrası hizmetlerini vermektedir. Satışını ve uygulamasını yaptığımız tüm ürünler CE belgesine sahiptir.