dsc istanbul

dsc istanbul

Dsc İstanbul servis ; Firmamız Dünyada Alarm, Hırsız Alarm,  alanında kendini kanıtlamış DSC firmasının servis desteğini vermektedir. Profesyonel eğitimli ve sertifikalı kadromuz ile istanbul il sınırları içinde ve tüm Türkiyede servis ve servis organizasyonu ile sektorde yerini almıştır. PowerSeries Neo, geniş ölçekli kablosuz cihazların ve çevre birimlerinin basitliği ile modüler, kablolu bir sistem esnekliğini yakalar ve böylece küçük ölçekli ticari uygulamalarla geniş ölçekli ticari uygulamalara uygun, kapsamlı ve çok yönlü bir hibrid sistem üretir.

Dsc Alarm Neo serisi ile dünyada yeni nesil alarm sistemlerinin başlangıcını yapmış cep telefonu mobil telefonlardan tablet ve akıllı telefonlardan uygulama ile dsc alarm sistemlerini kurmayı ve iptal etmeyi gerçekleştirebiliyoruz dsc dünyada kendini ispatlamış bir alarm sistemidir

Dsc tarafından yerel olarak dağıtılan DSC Alarm, kamera kayıtlı ile doğrulama için PIR kameralar da dahil olmak üzere geniş bir yelpazede algılayıcılar tarafından desteklenen, ölçeklenebilir yeni bir ticari ve konutlara PowerSeries Neo’yu piyasaya sürmüştür.

DSC’ye göre NEO, endüstrinin önde gelen kablosuz saldırı teknolojisi olan PowerG’nin yeteneklerini kullanan esnek bir platform olacak şekilde tasarlandı. PowerSeries Neo, PowerG özellikli ve kurulumu kolay kablosuz cihazlar tarafından desteklenen kontrol paneline sahip özelleştirilebilir bir sistemdir.

Sistemin özünde, 16 ila 128 bölge ve 2 ila 8 bölüm arasında değişen 4 kontrol paneli bulunmaktadır. Her panel, genişleme, ek özellikler ve hizmetler için 6 veya 8 kablolu giriş, 2-4 sabit kablolu çıkış ve PTSN iletişimi ile başlar. PowerSeries Neo, geleneksel telefon hatlarından uzaklaşmayı destekleyen, isteğe bağlı hücresel ve / veya IP iletişim yöntemleri sunmaktadır.

PowerG iki yönlü kablosuz iletişim içerdiğinden, sistem kablosuz frekans kanalları arasında atlama yapabilir, böylece biri sıkışırsa serbest frekansa geçecektir. Bu, kontrol paneli ve cihazlar arasında kesintisiz, güvenilir iletişim sağlar. Buna ek olarak, PowerSeries Neo alarm, cihazların iletişim kalitesini sürekli ölçmelerine ve panel ile güvenilir iletişim için gereken minimum aktarım gücünü otomatik olarak ayarlamalarına olanak tanır, böylece enerji ve pil ömründen tasarruf sağlar. Katı şifreleme teknolojisi, sistemdeki dijital saldırılara karşı koruma sağlayarak son derece yüksek bir koruma seviyesi sunar.

PowerSeries Neo platformu, görsel doğrulama, 2 yönlü ses ve ardışık algılama gibi bölgesel olarak uyumlu alarm doğrulama çözümleri kullanarak bayiler için ek RMR fırsatları sunarak yanlış alarmların artan maliyetlerini azaltmaya da hazırlanıyor. Birden fazla sistemi yöneten profesyonel bir son kullanıcı uygulaması olan gerçek zamanlı gösterge tablolarıyla erişilen kullanıcı dostu, sezgisel arayüzleri kullanarak PowerSeries Neo güvenlik sisteminin işlevselliğini yönetme, izleme ve kontrol etme olanağı verir.

Dsc alarm ceymır ve benzeri frekans karıştırıcı cihazlarla kesinlikle iptal edilemez

Destekleyen PowerSeries NEO, bir düzineden fazla yeni PowerG dedektörleri, tuşları, sirenler ve ilgili cihazlardır. Bu gruba PG9904P kablosuz PowerG PIR hareket dedektörü, PG9905 kablosuz PowerG sıcaklık dedektörü, PG9916 kablosuz PowerG duman ve ısı dedektörü, PG9924 kablosuz PowerG perde PIR hareket dedektörü, PG9926 kablosuz PowerG duman dedektörü ve PG9934P kablosuz PowerG Entegre kamera ile hareket dedektörü. Bütün bu dedektörler, 128 bit AES şifreleme, mesaj görüşmesini önlemek için 2000 metre görüş hattı ve iletişim trafiğini iletmek için TDMA senkronize edilmiş iletişim iletişimi için yüksek iletim aralıkları sunar.

Entegre kamera ile PG9934P Wireless PowerG hareket dedektöründe bulunan kamera, dedektör kurulduğunda harekete geçirilir. Görüntüler ethernet veya hücresel sinyal yoluyla personelin görebileceği, doğrulayacağı ve buna göre yanıt verebildiği bir izleme istasyonuna gönderilir. PG9934P, karanlık ortamlarda çalışabilir ve her koşul altında görsel alarm doğrulaması yapmak için ideal bir araçtır.

PowerG serisinin bir parçası da PG9938 kablosuz PowerG panik anahtarı ve PG9939 kablosuz PowerG 4 düğmeli anahtardır. PG9938, taşınabilir bir kişisel koruma aygıtı iken, 4 düğmeli model, güvenlik sisteminin yönetimini birleştirerek kullanıcıların sistemi silahlandırmasına ve sistemden uzaklaştırmasına veya yardım çağırmasına olanak tanır. Seride 2 siren var; PG9911 kablosuz PowerG dış siren ve PG9901 kablosuz PowerG kapalı siren. Her ikisi de yangın, karbon monoksit, hırsızlık ve sel olayları için farklı sesli ve görsel uyarılar içeriyor.

PG9975 kablosuz PowerG kapı / pencere kontağı, güvenlik sistemine açılma ve kapatma bildiren kapı ve pencereler gibi ortak saldırı noktalarına monte edildiğinde çevre koruması sağlar. PG9920 kablosuz PowerG tekrarlayıcı, alarm sistemi ve diğer PowerG cihazları arasındaki iletişim alanını önemli ölçüde genişleterek bu kablosuz PowerG cihazlarından kontrol paneline iletileri yönlendirir.

Bir sürü özellik barındıran güçlü bir platform olan PowerSeries Neo, bayiler için işletme maliyetlerini azaltmak ve son kullanıcılar için nihai güvenilirlik sağlamak için tasarlanmıştır. PowerSeries Neo, çeşitli kontrol panelleri, entegre kamera, tekrarlayıcılar ve cam kesme sensörleri ve eksiksiz bir genişleme modülleri hattı içeren bir PIR hareket dedektörü içeren, yatırımları korumak ve büyümeyi sağlamak için uyumlu bir PowerG özellikli kablosuz cihazların tam bir seti sunmaktadır. Gelecek.

Bu gönderiyi paylaş