Dsc İstoç Bayii

DSC İstoç Bayii güvenlik alarm

Dsc İstoç Bayii

İstoç Alarm Sistemleri

İşyerlerinin 24 saat güvenliğinin sağlanması için alarm sistemlerine ihtiyaç duyulmaktadır. İşyerlerinin konumlarına, hizmet türlerine ve güvenlik seçeneklerine göre kullanılan alarm sistemleri farklı olmaktadır. Alarm sistemlerinin, güvenli olabilmesi ve kurulumun hatasız yapılabilmesi için profesyonel ekipler tarafından yapılması önemlidir. İstoç alarm sistemleri, tüm bina yapıları için en güvenilir ve kaliteli sistemlerdir. Kurulum sonrası, uzun süre bakım istememesi ve sorunsuz çalışması, kullanıcılar açısından önemlidir.

En İyi Alarm Sistemleri

En iyi alarm sistemleri ve güvenlik kamera seçenekleri ile evinizi ya da işyerinizi en güvenli yer durumuna getirebilirsiniz. Alarm sistemleri her zaman caydırıcı olmaktadır.

Yapılan çalışmalar ile kurulumu yapılan sistemler şunlardır;

  • Hırsız alarm sistemleri
  • Yangın alarm sistemleri
  • Kapı alarm sistemleri
  • Güvenlik kamera sistemleri
  • Araç kamera sistemleri

Binalar için kamera ve alarm sistemleri birbirine entegreli olarak kurulabilmekte üst düzeyde güvenlik oluşturması sağlanmaktadır.

Kablosuz Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri, geliştirilen teknolojiler sayesinde, kablolu ve kablosuz olarak üretilmektedir. Kablosuz alarm sistemlerinin kurulumu ve kullanımı daha kolaydır. Kapı ve pencere bölümlerine yerleştirildiği için kurulumlarda, kablo çekme ihtiyacı yoktur. Alarm santrali kurulumu yapıldıktan sonra, hırsız alarmı ya da diğer alarm çeşitleri için uygun yerler belirlenir ve kablosuz alarm sistemleri buralara yerleştirilir. Uzaktan kumanda ile ayarlanabildiği için kullanım kolaylıkları vardır.

dsc-alarm-istoc-bayi

 

Alarm Sisteminin Kullanımı

Alarm sistemleri, iş yerleri kapalıyken bile güvenliğin sağlanması amacıyla kullanılmaktadır. Bazı kullanıcılar, işyerlerinde olduklarında, alarm sistemini pasif duruma almakta ve çıkarken kumanda ile aktifleştirerek kullanmaya çalışmaktadır. Mağaza, market gibi iş yerlerinde, hırsız alarm sistemi sürekli aktif olmakta ve kesintisiz güvenlik sağlamaktadır. Alarm sistemleri yüksek sesli uyarı sistemleri sayesinde meydana gelen her olumsuz durumla ilgi anında bilgi vermektedir.

Alarm Sistemlerinin Amacı

Alarm sistemleri, can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Hırsız alarm sistemi, izinsiz girişleri ya da mal hareketlerini önlemek için kullanılır. Yangın alarm sistemi ise ortamda oluşan duman yoğunluğunu hemen algılayarak, yangın oluşmadan haber verilmesini sağlamaktadır. Aynı şekilde, gaz kaçağı ya da su baskını gibi durumlar için farklı alarm sistemleri kullanılır.