Dsc İşyeri Alarm İçin Çözümleri

Dsc İşyeri Alarm İçin Çözümleri

Dsc alarm sistemleri çözümlerinde  bizi tercih ettiğiniz için tesekkür ederiz dünya genelinde kullanılan dsc güvenlik sektörünün duayenidir diyebiliriz tüm yenilikçi ürünleriyle rakioplerine açık ara önde olan dsc alarm dünyasının teknolojiyi ileri düzeyde sunmaktadır türkiyede dsc alarm istanbul da satışı dağılımı yapılmaktadır dsc disbiratörü Dsc dir bizde dsc nin istanbulun ana dağıtıcı olarak faaliyet göstermektedir

Etkili ve profesyonel alarm sistemleri gece boyunca işyeri emniyetinin sağlanmasında oldukça etkin olabilir. profesyonel alarm olmasının sebebi, yeni nesil tasarımı ve elektronik sistemiyle hırsızlık girişimlerini engellemesidir. Caydırıcılık açısından piyasadaki klasik alarm sistemlerinden çok daha donanımlı olan alarm ürünlerinin kablolu veya kablosuz modelleri bulunuyor. İşyeri ihtiyacına göre ek modül ve uygulamalarla da desteklenebilen cihazların temin edilmesi halinde işyeri veya eviniz için kaygılanmanıza gerek kalmıyor.

Alarm sistemindeki dış siren sistemleri sayesinde hırsızlık girişimin ilk dakikasından itibaren caydırıcılık aktif hale geliyor. dışarda ve içerde Çalan siren sesinden panikleyip kaçmaya başlayan hırsızların ikinci kez aynı girişimi tekrarlamaları mümkün olmuyor.telefon İletişim modülü sayesinde sistemine yüklenilen telefonlara da bildirim gönderen cihaz, akıllı teknoloji olarak mal güvenliğinizin sağlanmasında etkin bir rol oynuyor. Tasarımsal olarak kablolu ve kablosuz imal edilen modelleri ofis ve ev gibi alanlar için  oldukça uygundur. Dekorasyona zarar vermeyen yapıları sayesinde dikkat çekmeden kullanılabilir. İhtiyaca göre farklı tasarımlarda ve özelliklerde alarm ürünleri DSC alarm firması tarafından müşterilere sunuluyor.istanbul da dsc olarak tüm ilçe ve semtlerine hizmet satış teknik servis arıza bakım tamir gibi konularda bizi araya bilir bize yazabilirsiniz

DSC – Ev Güvenlikte Bir Dünya Lideri

En İyi Güvenlik Olan, DSC (Dijital Güvenlik Kontrolleri) de dahil olmak üzere müşterilerimiz için en iyi ev güvenliği ve alarm ürünlerini seçer. Merkezi  olan istanbul da, DSC, sürekli kalite ve güvenilir güvenlik ürünleri geliştiren önde gelen mühendis ve güvenlik uzmanları ekipleri ile Kanada ve İtalya’da son teknoloji üretim tesislerine sahiptir.

DSC’nin sağlam ve kullanımı kolay ev otomasyonu ve ev alarm sistemleri ayrıca ek konfor ve rahatlık için dscalarm.net ile entegredir.

DSC Touch, ev sahiplerine ev otomasyonunu ve ev güvenliğini tek bir ve kullanımı kolay bir arayüzde yönetebilmenizi sağlayan yenilikçi bir dokunmatik ekranlı akıllı panel.

Google’ın Android işletim sistemine dayanan ve ile entegre olan DSC Touch, telsiz kurulum ve kablosuz çift yönlü iletişim oluşturmak için WiFi, Bluetooth ve Z dalgası teknolojisini kullanıyor.

Akıllı ev otomasyonu için WiFi, Z-Wave, Bluetooth ve Görüntü Algılayıcı radyo bağlantısı
dscalarm.net tarafından desteklenen uzaktan hizmetler
Devre Dışı Bırakma ve Alarm fotoğrafları için dahili ön kamera
İletişim uygulaması güvenlik sağlayıcının iletişim bilgilerini sağlar ve iletileri görüntüler.
Dahili alarm sireni
Dahili iki yönlü ses
Yazılım güncellemeleri WiFi üzerinden ve manuel olarak bir SD kartı ile
Fotoğraf çerçevesi ekran koruyucu
Fotoğraflar için SD kart yuvası

İŞYERLERİNDE ALARM SİSTEMİNİN ÖNEMİ

Alarm sistemleri işyerinde bekçi konumundadır biz işyerinde değil iken gözümüz kulağımız olmakta olup herhangi bir olumsuz durum olduğunda dışardan bağırarak ve içerden bağırarak duyuru yapan bize bildirim yapan sistemlerdir.