Dsc Kablolu Ve Kablosuz Güvenlik Sistemleri

Dsc Kablolu Ve Kablosuz Güvenlik Sistemleri

DSC Temel Olarak Güvenlik Sistemi

DSC, güvenilir bir alarm markası ve güvenlik sistemidir. çekici ve kullanımı kolay bir alarm sistemidir. Dsc  standart güvenlik sistemini yükseltmek için bir  paket bir ana kontrol paneli, 1 tuş takımı ve bir yedek pil içerir. Dsc güvenlik sisteminin eğitilmiş kurulumcuları mevcut güvenlik sisteminizi değerlendirecek ve çalışan herhangi bir bileşenleri kapı sensörleri, hareket dedektörleri, siren, vb. Gibi yeni sisteme dahil edebilecektir. Kablosuz alarm izleme için bir Uplink kablosuz iletişim cihazı DSC’ye eklenebilir.

Bir DSC güvenlik sistemini yükseltmesiyle, düşük alarm izleme oranımızı bir sabit hatla aylık  ücretlerle kablosuz alarm izleme için bir ayda daha yüksek dolarla tutmayı ve güvenlik sisteminizi öne yatırmayı seçebilir veya maliyetini düşürebilirsiniz. yeni alarm sistemini aylık  ödemeye dönüştürür ve yine de Dsc diğer alarm şirketlerine kıyasla ayda önemli ölçüde daha az ödeme yaparsınız. Tam bir fiyat için dscalarm.net  ile iletişime geçin.

Sizin için hangi güvenlik sisteminin uygun olduğundan emin değil misiniz? Ev güvenliği uzmanlarımız, size tam uyumlu belirlemenize yardımcı olabilir. Bugün evinizde ücretsiz bir keşif yaptırıp değerlendirme planlayın.

AKILLI EV ALARMI GÜVENLİK SİSTEMİ

Alarm sistemi, kullanımı çok kolay bir dokunmatik ekran, akıllı telefon uygulaması, 2 yönlü ses ve ev telefonu hattı olmaksızın kablosuz alarm izleme için dahili bir kablosuz iletişim cihazı ile donatılmış en gelişmiş alarm sistemidir . Ayrıca iphone, ipad, android,cep telefonlarından veya internete bağlı bilgisayardan ışıklar, kilitler, termostat, panjurlar  çeşmeler kameralar ve daha fazlasını uzaktan kumanda edebilirsiniz. Dsc nihai güvenlik sistemi yükseltmesi için mükemmel bir seçimdir.  Dsc alarm paketleri entegre tuş takımı, siren ve yedek pil ile bir ana kontrol paneli içerir.

Sadece evinizi ve işyerinizi korumayın; daha sorunsuz çalışmasını sağlayın! Kısa mesaj hatırlatıcıları ve cep telefonunuzdan kapıları kapatma ve kilitleme özelliği ile bu ev güvenlik sistemi çok daha akıllıdır.

Akıllı güvenlik sistemleri , evde koruma sağlayan yeni nesil. Daha güvenli, daha kullanışlıdır – ve Dsc alarm sistemi  ile şaşırtıcı derecede ekonomiktir. Yerleşik kablosuz izleme sayesinde , 2 yönlü iletişim, teknolojisini ve son teknoloji bir mobil uygulama ile akıllı güvenlik, geleneksel ev güvenlik sistemlerinin ötesine geçen hafif bir sistemdir. Akıllı güvenlik sistemimizin olağanüstü özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçin.

Dokunmatik ekran

Dokunmatik Ekran, geleneksel bir Tuş Takımı’nın en modern versiyonudur ve genellikle ana girişlerin yakınında bulunur. Pek çok kullanıcıya sahip büyük alarm sistemleri veya alarm sistemleri için dokunmatik ekranı öneriyoruz. Kurma, devreden çıkarma, programlama, sistem durumunu görüntüleme ve olay tamponunu görüntüleme  için kullanılır. Hızlı Yanıtlama İzleme İstasyonlarını , ihtiyaç duyulduğunda POLİS, YANGIN veya AMBULANS göndermesi için Acil Durum Düğmeleri’ne sahiptir .

Tuş takımı keyped  Klavye olarak adlandırılır

Tuş takımı genellikle ana girişlerin yakınında bulunur. Kurma, devreden çıkarma, programlama, sistem durumunu görüntüleme ve olay hafızasını görüntüleme için kullanılır.Alarm İzleme İstasyonlarını , ihtiyaç duyulduğunda POLİS, YANGIN veya AMBULANS göndermesi için Acil Durum Düğmeleri’ne sahiptir .

Kablosuz Kumandalar  Anahtar diyebiliriz

Kablosuz kumanda, sisteminizi kurma ve devreden çıkarmanın kullanışlı bir yöntemidir. DSC Neo serisi 1 KM’den (açık havada) daha geniş bir menzile sahiptir ve panik butonuna sahiptir. Kablolu sistemler kablosuz bir alıcı gerektirir.

dsc-kablolu-ve-kablosuz-guvenlik-sistemleri
dsc-kablolu-ve-kablosuz-guvenlik-sistemleri

Alarm Panik butonu

Bir Panik Düğmesi, polisi çağırmak için Hızlı Yanıtlama sistemi  alarm İzleme İstasyonlarını derhal haberdar etmek için kullanılır . Genellikle Yalnız kalan kişiler için uygulamaları için kullanılır. Boynunuza takmak için bir kordon ile birlikte gelir. Pil ömrü 5 yıldan fazladır.

Kapı Sensörü

İsmi üzerine Kapı / Pencere sensörü, kapı ve pencere korumasını sağlar. Alarmın tetiklenmeden önce en az bir cm bir kapı veya pencere açılmalıdır. Onlar şekil, boyut ve renk çeşitli olarak olabilir. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur. DSC Neo kablosuz ürünleri, açık alanda 1 KM’den daha fazla bir aralığa ve 5 yıllık bir pil ömrüne sahiptir.

Hareket sensörü

Hareket sensörleri evinizde ve işyerinizde hareketi algılamak için tasarlanmıştır. Genellikle bürolar, koridorlar, ortak alanlar, mağazalar ve daha birçok yerde bulunur. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur. DSC kablosuz ürünleri, bir KM’den daha fazla bir aralığa ve 5 yıllık bir pil ömrüne sahiptir.

Kamera  ile bütünleşik Hareket Sensörü

Hareket sensörleri  işletmenizin ve evinizin hareketi algılamak için tasarlanmıştır. Dahili kamera, alarm tetikleyiciye 10 resim çeker ve 10 saniye video çeker bunları bir operatörün incelemesi için Hızlı alarm İzleme İstasyonlarına gönderir . Bu hizmete Video Doğrulama denir ve Polisin türkiye çapında birçok ülkede gönderilmesi için gereklidir. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur. DSC Neo kablosuz ürünleri, bir KM’den daha fazla bir aralığa ve 5 yıllık bir pil ömrüne sahiptir.

Dış Mekan Hareket Sensörü

Dış mekan hareket sensörleri ve kontrollü bir ortamda (bir bina içinde) hareketi algılamak için tasarlanmıştır. Yalnızca düşük sıcaklıklardan dolayı kablo bağlantılı olarak mevcuttur.

Kameralı Dış Mekan Hareket Sensörü

Dış mekan hareket sensörleri,  kontrollü bir ortamda (bir bina dışında) hareketi algılamak için tasarlanmıştır. Yalnızca düşük sıcaklıklardan dolayı kablo bağlantılı olarak mevcuttur. Dahili kamera, alarm tetikleyiciye 10 resim çeker ve 10 saniye video çeker bir operatörün gözden geçirmesi için bunları  alarm İzleme İstasyonları’na gönderir . Bu hizmete Video Doğrulama denir ve Polisin İstanbul çapında birçok şehirde  gönderilmesi için gereklidir.

 

Darbe dedektörü

Darbe Sensörü, titreşim sensörü olarak da bilinir. Pencerelere veya kasaya yerleştirilir. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur. DSC kablosuz ürünleri, bir KM’den daha fazla bir aralığa ve 5 yıllık bir pil ömrüne sahiptir.

Cam Kırma Sensörü

Cam Kırma Algılayıcı cam kırma sesini dinler. Genellikle hareket sensörleri uygun olmadığında kullanılır. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur. DSC Neo kablosuz ürünleri, bir KM’den daha fazla bir aralığa ve 5 yıllık bir pil ömrüne sahiptir.

Duman dedektörü Isı Sensörü

Bir Duman Sensörü Monitörlü duman sensörleri tesis boyunca bulunur ve elektrik kesildiğinde bile çalışır. Birçok sigorta şirketinin yangın koruması için bir sigorta şartı vardır. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur.

Karbon Monoksit Sensörü

Bir Karbon Monoksit Sensörü, havayı kabul edilemez seviyelerde karbon monoksit için sürekli olarak kontrol eder. Karbon monoksit, tatsız, kokusuz ve renksiz bir gaz olan son derece toksik bir gazdır. Gaz, gazlı ev aletleri, şömineler ve fırınlardan yayılır. Yüksek seviyeler zehirlenme ve ölümle sonuçlanabilir. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur.

Dsc Su Sensörü

Su Sensörleri, bir bodrumun veya zeminin alçak noktasında taşkınlığı tespit eder. Anahtar sistemi bir alarm sırasında bilgilendirilir. Kablolu ve kablosuz olarak mevcuttur.