Dsc Kablosuz Alarm Sistemleri

Dsc Kablosuz Alarm Sistemleri tavsiye

Dsc Kablosuz Alarm Sistemleri

KABLOSUZ Alarm Kolaylığı

DSC kablosuz başlangıç ​​setler hem kablolu hem de kablosuz sistemin tüm modelleri en iyi özelliklerini bir araya getirir ve kabloyu tek bir tuş takımıyla bile çalıştırmanın pratik olmadığı kurulumlar için mükemmeldir. Ana alarm panelinde onboard kablolu zonlar mevcuttur ve setlerde tüm DSC kablosuz sensörleri ve hatta kablosuz tuş takımlarını destekleyen bir kablosuz alıcı vericisi bulunur.

kablosuz Bu kitler ile alarm paneli, korunaklı yerlerde genelde  kablolama odası dolapta tehlikeli olamayan bir şekilde ve telefon ve elektrik kablolarının yakınında kurulabilir. Kablolu DSC tuş takımlarını veya tam kablosuz tuş takımlarını kabul edebilir ve bir kablosuz tuş takımı içerir.

Dsc alarm, herhangi bir izleme şirketi tarafından profesyonelce izlenebilmekte ve telefon veya çağrı cihazıyla tablet veya bilgisayar ile kartını kullanarak kendi gözlemlemeyi desteklemektedir.Akıllı telefon kontrolü, e-posta ve SMS uyarıları için hiçbir ücret ödemeden internet modülü satın alın!

Müşterilerinize, tuş takımı, sirenler, dedektörler ve kablosuz tuşlar da dahil olmak üzere bir dizi cihazla tam güvenlik sağlayan bir güvenlik sistemi sunmak ister misiniz? Ayrıca destekler GSM ve IP iletişimleri   hepsi kablosuz mu? Dsc kablosuz paneli bulunan DSC’nin 2 Yönlü Kablosuz Güvenlik Paketi, sadece bunu ve daha pek çok şeyi sunar.

DSC’nin 2 Yollu Kablosuz Güvenlik Paketi kablosuz olduğundan, delmek için daha az delik ve daha az tel çekmeniz gerekir. ALEXOR Kablosuz Panel ile sabitlenmiş olan paket , uyumlu iki yönlü ve tek yönlü kablosuz aksesuarlar, dedektörler ve tuş takımlarının tam bir tamamlayıcısıdır. Birçok konfiğürasyonda optimum işlevler için tasarlanmış bileşenlerin bulunduğu ana sistem, geleneksel kablolu veya karma sistemlere göre kurulum süresinin çok daha az olmasını sağlar. DSC Alarm 2 Yollu Kablosuz Güvenlik Paketi, cihazlar arasında kablosuz ve sürekli denetlenen iletişim sunar. İki Yönlü kablosuz cihazlar arasındaki sinyaller tamamen şifrelidir, aralarındaki iletişimin yetkisiz olarak kesilmesini yasaklamaktadır. Güvenlik sistemi silahlı durumunu değiştirirse veya 2 Yollu cihazlardan herhangi biri kurcalandığında Alarm sistemi devreye girer.

Kablosuz alarm sistemleri, estetik görüntü ve kabloların çıkarabileceği farklı rahatsızlıkdan kaçınmak isteyen kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Manyetik kontak ve hareket dedektörü gibi sensörlerin kablo ile alarm paneline bağlanması gerekmez. Kablosuz alarm sistemine eklenen tüm cihazlar sağlamlıkları ve uzun pil ömürleri sayesinde kullanıcılar tarafından endişe duyulmadan tercih edilebilir.pil ömrü olarak 2 yıl en az gitmektedir.

Kablosuz Alarm Sistemleri Fiyatları

DSC Alarm sistemlerinin fiyatları genellikle güvenlik şirketleri tarafından evinizde yapılacak ücretsiz keşif sonrasında verilir. Onun dışında farklı güvenlik ve alarm firmalarının internet sitelerinden, çağrı merkezlerinden güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kablosuz alarm sistemleri, genellikle kablolu alarm sistemlerine göre biraz daha pahalı olmaktadır. Çok büyük fiyat farkları olmamakla birlikte, kablosuz alarm sistemi fiyatlarının daha yüksek olmasının sebebi kablosuz teknoloji kullanılmasıdır.

Uygun Fiyata Kablosuz Ev İşyeri Alarm Sistemine mi ihtiyacınız var? Dsc Alarm Sistemleri ile tanışın sevdiklerinizi ve kıymet verdikleriniz koruma altına alın.

Kullanıcıların çoğu evinde kablosuz alarm sistemini tercih etmesinde en büyük sebeplerinden bir tanesi estetik görünüme kaygısıdır. Kablosuz sistemler kablolu sistemlere göre çok daha estetik görünüyor olsa da alarm sistemi kurarken birinci önceliğiniz güvenliği sağlamak olmalıdır. Bu unsurları göz önünde bulundurarak seçim yaparsanız çok daha doğru karar verebilirsiniz. Eğer önceliğiniz görüntüsünü geride bırakarak çok daha estetik bir görüntü elde etmek ise kablosuz sistemleri tercih edebilirsiniz. Fakat böyle bir kaygınız yoksa ve kablo görüntüsü sizi rahatsız etmiyorsa daha sorunsuz olan kablolu alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz.