Dsc Kullanma Kılavuzu

dsc-alarm-kullanma-klavuzu

Dsc Kullanma Kılavuzu

Dscbir alarm markası olup dsc kullanma kılavuzu dsc alarm sistemini nasıl kullanmamız gerektiğini bize anlatan on altı sayfalık kullanım kitapçığıdır. Kılavuzda ilk olarak şifre paneli ve kullanımı hakkında şifre panel isimleri ve bu panellerin nasıl kullanılacağını madde madde sıralamaktadır.

Dsc Kullanma Kılavuzunda ki Sayfalar ve Açıklamalar

Birinci sayfada “şifre paneli ve kullanımları” ana başlığı altında “led şifre paneli görünümü” adında alt başlık açılmıştır. Alt başlık altında panel görünümü fotoğrafı konulmuştur. İkinci alt başlık olarak ise “lcd şifre paneli görünümü olup” yine aynı şekilde görünüş fotoğrafı eklenmiştir.

Daha sonra şifre paneli ve kullanımları başlığı altında şifre panelleri ismine, görüntüsüne, ve ne işe yaradığına dair bilgiler verilmiştir. Kılavuzu sayfa sayfa düşünürsek sağ köşede panelin resmi konulmuş olup resmin sağına büyük harflerle panel ismi yazılarak ismin sağına açıklaması eklenip bilgiler bu şekilde bizlere sunulmuştur. Daha sonra alarm sistemi ile ilgili birçok alt başlık sunarak bize nasıl kullanacağımız hakkında bilgi verilmektedir.

Dcs Kullanma Kılavuzunda da Alarm Kurma ve Kapama İşleminin Nasıl Yapıldığı Hakkında Bilgi Var Mı?

Kılavuzun dört, beş ve altıncı sayfalarında alarm kurma ve alarm kapama hakkında bilgiler vermektedir.

Alarm sistemlerini kurma başlığı altında üç tane alt başlık bulunmaktadır. Bunlar aşağıda ki gibidir.

  • İçeride Kurma
  • Hızlı Kurma
  • Saat İle Kurma

Alarm sistemlerini kapama ise sadece aşağıdaki alt başlık yazılarak açıklama yapılmıştır.

  • Sirenleri Susturmak

Dcs Kullanma Kılavuzunda Uzaktan Kumanda Hakkındaki Bilgiler

Kılavuzun yedinci sayfasında alarm kumanda resmini görmemiz mümkündür. Uzaktan kumanda üzerindeki tuşları küçük resimler şeklinde gösterilmiş olup ne işe yaradıkları bir veya iki kelimeyle tuş isimlerini açıklamışlardır.

Dcs Kullanma Kılavuzunda Sistem Arıza Tespiti

Kılavuzun dokuzuncu ve onuncu sayfası bize cihazın arızasını anlamamız için bilgiler vermektedir. Arıza tespiti ışık renkleriyle anlaşılmakta olup hangi rengin hangi arıza olduğunu bize detaylı olarak açıklamalar yaparak sunmaktadır.

kullanma-klavuzu-dsc
kullanma-klavuzu-dsc

Daha sonraki sayfalar ise alarm hafızası, kapı zili fonksiyonu, giriş şifreleri, şifreleri silme ve yeniden şifre tanımlama işlemlerini, sistem saati kurma ve sistemi test etme hakkında bilgileri yazarak ve görsellerle sunmaktadır.