Dsc Nasıl Bir Alarm Sistemidir

Dsc Nasıl Bir Alarm Sistemidir

DSC Güvenlik Sistemleri

DSC güvenlik sistemleri, en az yirmi yıldır ev ve işyerlerinde alarm panelinin en popüler markalarından biri olmuştur. dsc Dijital Güvenlik Kontrolleri nin kısaltmasıdır ve sistemleri, Honeywell / Ademco ve Bosch (Radionics) gibi büyük markalarla hem fiyat hem de özellikler açısından rekabet etmektedir.

Bazı alarm üreticilerine ve satıcılarına kıyasla, DSC ev güvenlik müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamada çok iyi bir iş çıkardı. Çeşitli fiyat aralıklarında kablolu ve kablosuz sistemleri sunar ve tuş takımı, dokunmatik yüzey teknolojisine kadar temel sürümlerde mevcuttur.

Ucuz Ev Güvenlik Sistemi Alma Yolları

Ucuz ev güvenlik sistemi” durumunuza bağlı olarak farklı şeyler  gelebilir.

Ev güvenliği için birkaç farklı ödeme yolu vardır ve hangisini seçerseniz, koşullarınıza ve ne yapmak istediğinize bağlısınız.

Eğer bir ev veya apartman kısa vadeli kiralıyoruz Örneğin, muhtemelen yok izlenmesi için bir 2 veya 3 yıllık sözleşme imzalamak istiyorsunuz. Öte yandan, ev sahibiyseniz ve bir süre tutmayı planlıyorsanız, izleme sözleşmesine sahip bir sistem seçtiğinizde, size aylık ödeme yapmanıza izin verilir.

Aşağıdaki bölümden her biri, bir güvenlik sisteminde para tasarrufu yapmak için farklı bir plan açıklamaktadır. Hangi yöntemin durumunuza en uygun olduğunu görün ve önerilen adımların sizin için nasıl işleyebileceğini düşünebilirsiniz.

Ucuz bir ev güvenlik sistemini elde etmenin en iyi yollarından biri, en büyük maliyeti ortadan kaldırmaktır:Birçok büyük kablolu, kablosuz ve hibrid güvenlik sistemi çevrimiçi olarak mevcuttur. Çoğu alarm sistemi tedarikçisi, sistemleri paket veya kit olarak sunar. Tipik bir kablolu set, ana panel, bir tuş takımı, bir hareket detektörü ve bir iç siren içerecektir. Kablosuz kitler genellikle yukarıdaki tüm öğeleri, artı bir kaç kapı / pencere vericisi içerir.

Temel k, ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde sistemi yuvarlamak için ek tuş takımı ve sensörler ekleyebilirsiniz.

DSC alarm sistemi kablolu & kablosuz alarm sistemleri ile hırsız alarmı konusunda türkiye de pazar lideri olan bir markadır.

DSC alarm sistemi ile evlerde, küçük işletmelerde, orta büyüklükte işletmelerde ve büyük işletmelerde kullanılabilecek tüm çözümler mevcut olup, varsa akıllı ev sistemi veya otomasyon sisteminiz ile entegre edebilirsiniz. Piyasada bilinen en iyi alarm sistemi dir.

Alarm kontrol panelleri ile ilişkilendire bilinen Pır Dedektörleri, Manyetik Kontaklar, Dış Ortam Sirenler, Röleli Duman Dedektörleri, Su Baskın Dedektörleri, Darbe Dedektörleri, Cam Kırılma Dedektörleri ve Panik butonları ürünleri sistem üzerinde programlayıp, tüm dedektörlerin ayrı ayrı alarm durumu senaryosunu oluşturabilirsiniz.