Dsc Neo Alarm Fiyatları Nedir?

Dsc Neo Alarm Fiyatları Nedir?

DSC Dünyanın önde gelen alarm ve güvenlik sistemi üreticilerinden biridir. Kanada menşeili olan DSC, Neo Power serisi ürünleri ile oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip. Dünyanın dört bir yanına satılan ve ilgili distribütörler tarafından pazara açılan DSC markalı ürünler, kalite ve üstün özellikleri ile pazarda büyük bir hakimiyete sahiptir.

DSC Power Neo Serisi Ürünler

DSC Power serisi Neo ürünler, birçok bölge gerektiren büyük mekanlar için tasarlanmıştır. Kablolu panel tipine sahip olan tasarım, 8 farklı bölüm ve 1.000 adet kullanıcı kodu desteği sunmaktadır. Bu panel, belirli sayıda kablosuz sensör desteklenmesine de olanak sağlıyor.

DSC Neo, Kablosuz Sensörlere İçin Ek Modüle İhtiyaç

Büyük çaplı firmaların, büyük çaplı yerleşkeleri için özel tasarlanan Neo serisi DSC alarm sistemleri, bu özellikleri ile en çok 128 bölgeyi ayrı ayrı değerlendirmeye alabiliyor. Kablolu destekleme özelliği 8 adet bölgeye yerleştirilen bu panel, bölge sayısı artırmak ve genişletmek için ekstra modüleihtiyaç duyuyor. Kısacası, standart panel üzerine genişletme modülü ekleyerek, 8 adet ile sınırlı olan bölgeyi, 128 bölgeye arttırmak mümkün oluyor.

Optimum Koruma İçin Kaç Modül Gerekiyor?

Genişletme modüllerini ek olarak satın alabileceğiniz DSC, her bir genişletme modülü ediniminize 15 adet bölge artırımı şansı tanıyor. 128 adet farklı bölgeye erişmek ve bu bölgeleri ayrı ayrı değerlendirme ve alarm sistemine tabi tutmak amacı ile sistem için 8 adet ek modüle ihtiyaç duyacaksınız. Toplamda 8 x 15 modül ile 120 ek bölge kullanımınıza, 8 adet kablolu bölge eşliğinde, 128 farklı yerleşkede alarm ve güvenlik sistemi oluşuyor.

Geniş Alanda Üstün Güvenlik Sistemi

DSC Power serisi Neo ürünler, kablosuz güç sensörleri kullanımına uygunluk sağlıyor. Bu ünitelerin rahat kullanımı için Neo Keypad ürünlerinin satışı da sunulmaktadır. Artırılan paneller için ekstra ihtiyaç duyulacağı için, keypad satın almak ve kablosuz sensörlerin daha kolay kullanımını sağlamak mümkün.

Doğrudan görüş sağlayan sensörler aracılığı ile hem daha güvenli hem de 2 kilometreye kadar mesafede kullanım şansına erişebilirsiniz. Her bir sensör, belirlenen alan için bu mesafede bir alana güvenlik sağlayabilmektedir. Bu sayede büyük fabrikalar, çiftlikler, garaj ve galeriler ve hatta askeri alanlar, bu muhteşem özelliklerden faydalanabilir.

DSC Neo Satışı, Kurulumu ve Fiyatları

DSC marka ürünlerin Power serisi ve Neo modeli cihazları için tüm cihaz temini, satışı, kurulumu ve ek modüllerin ayarlanması konusunda, sizlere en iyi fiyat ve en hızlı hizmeti sağlıyoruz. Şirket olarak DSC Neo marka ürünler de dahil olmak üzere, her marka ve modelden güvenlik ve alarm sistemi satışı gerçekleştirmekteyiz. Satış öncesi bilgilendirme, teklif ve satış sonrası hizmetlerimiz ile en uygun fiyattan DSC Neo Alarm sistemlerine, iletişim hattımızı kullanarak firmamızdan ulaşabilirsiniz.