Dsc Neo Alarm Sistemi

Dsc Neo Alarm Sistemi

Alarm sistemleri günümüzde pek çok türden farklı alanda kullanıma uygun olarak tasarlanmış oldukça harika cihazlardır. Güvenliğin sağlanması noktasında bu cihazlardan insanlar her bakımdan büyük bir verimlilik alabilmekteler.

Fakat bu konuda iyi şanslara sahip olunabilmesi için daima iyi kalitede üretimi yapılmış olan alarm ürünlerini seçmek gereklidir. Dsc markalı ürünleri günümüzde insanlar oldukça memnun kalarak kullanmaktadırlar.

Çünkü bu markaya ait ürünlerde son teknoloji birçok harika donanıma yer veriliyor. Yeni ve özgün tasarımlardan biri olan Dsc Neo alarm sistemi bu doğrultuda en iyilerden biri olarak kendisini öne çıkarıyor.

Dsc Neo Alarm Sistemi Özellikleri

Dsc Neo alarm ürünlerinin de diğer birçok ürün gibi kendisine özgü bazı özellikleri bulunuyor. Çok iyi bir teknolojiyle üretilmiş olan bu ürünler her bakımdan kullanımda iyi bir verimlilik sağlıyor.

  • Cep telefonların ile kontrol edilebilmesi,
  • Akıllı evlerin otomasyon sistemleriyle uyumluluğu,
  • Kablosuz kullanım özelliği,
  • 2 km ölçeğinde dedektör algılaması mesafesi özelliği,

Alarm sistemleri arasında en kaliteli tasarımlardan olan Dsc markasına ait olan bu ürün genel olarak yapısında bu türden özellikler barındırıyor.

Dsc Neo Kablosuz Tasarım

Alarm ürünleri her ne kadar birçok ortamda kablolu şekilde kullanılsa da artık insanlar kablosuz tasarımlara geçmeye başlamışlardır. Çünkü kablosuz sistemlerde ortamda bir kablo yoğunluğu olmaması her zaman için daha iyi olmaktadır.

Dsc Neo markalı alarm sistemlerinde çok iyi şekilde bir kablosuz tasarım yapısı bulunuyor. Kablo gereksinimi olmadan herhangi bir zorlayıcı durumda haberleşme en hızlı şekilde sağlanıyor. Yangın, su baskını, duman ve benzeri birçok oluşum bu sistemde en iyi şekilde algılanıyor.

dsc-neo-alarm-system
dsc-neo-alarm-system

Geniş Alanda Kullanım Özelliği

Kablosuz alarm sistemlerindeki en verimli özelliklerden biri geniş alanı kapsayacak bir şekilde kullanıma şans vermesidir. Sinyal gücünde mesafe yönünden kapsama alanı cihazdan cihaza göre değişebilmektedir.

Dsc Neo kablosuz alarm sisteminin 2 km kadar etkileşim mesafesi bulunmakla birlikte askeri alanlarda, çiftliklerde ve fabrika gibi daha birçok rahatlıkla kullanılabiliyor.

Dsc Neo Alarm Fiyatları

Dsc Neo alarm ürünlerinin fiyatları genel olarak oldukça makul düzeylerdedir. Kurulum ve montaj gibi işlemler de maliyete eklendiğinde genel kapsamda bir fiyat belirlemesi ortaya çıkarılır. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olmasından dolayı bu ürünü güvenlik ve koruma amaçları doğrultusunda seçmek en iyi karar olabilir.