dsc neo alarm sistemi

dsc neo alarm sistemi

DSC PowerSeries Neo 2032 kiti, geniş bir yelpazede kablosuz aygıt ve çevre birimlerinin sadeliği ile modüler, kablolu bir güvenlik sisteminin esnekliğini yakalar ve ölçeklenebilir ticari kurulumlara kadar resdential için en uygun çok yönlü ve kapsamlı hibrid güvenlik sistemini sağlar .

PowerSeries Neo’nun endüstri lideri PowerG çift yönlü kablosuz iletişimi ile güçlendirilmiş devrim yaratan teknolojisi, son kullanıcılar için operasyonel maliyetleri düşürmek için tasarlanmış eşsiz bir özellik serisinin temelini oluşturuyor. DSC PowerSeries Neo, DSC tarafından desteklenen ileri düzey etkileşimli çözümlerle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır ve çeşitli akıllı ev kontrolü izleme özellikleri sunar. Gelecekteki ihtiyaçları, güvenlik sistemini en üst düzeye çıkarmak için sınırsız fırsatlar öngörerek, PowerSeries Neo, herhangi bir işletmenin uzun vadede tartışılmaz birinci sınıf bir yatırım haline gelir.

DSC’nin HS2032 Neo kontrol panelleri, en zorlu bölümleme gereksinimleri olan bir dizi güvenlik sistemi kurulumunu karşılamak için güvenilir bir kalp atışı ile 32 bölgeye kadar sahiptir. HS2032 kontrol paneli kurulum ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında yaratılmış olan kapsamlı bir PowerG özellikli cihazlarla bütünleşmiştir. PowerSeries Neo HS2032’nin birlikte verilen gücü, benzersiz yazılım çözümleri ile harekete geçirilir ve tipik güvenlik sistemi kitinizin olmadığı her adımda size hatırlatır. S HS2032 Neo kontrol panelleri, en zorlu bölümleme gereksinimleri olan bir dizi güvenlik sistemi kurulumunu karşılamak için güvenilir bir kalp atışı ile 32 bölgeye kadar sahiptir. HS2032 kontrol paneli kurulum ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında yaratılmış olan kapsamlı bir PowerG özellikli cihazlarla bütünleşmiştir. PowerSeries Neo HS2032’nin birlikte verilen gücü, benzersiz yazılım çözümleri ile harekete geçirilir ve tipik güvenlik sistemi kitinizin olmadığı her adımda size hatırlatır. S HS2032 Neo kontrol panelleri, en zorlu bölümleme gereksinimleri olan bir dizi güvenlik sistemi kurulumunu karşılamak için güvenilir bir kalp atışı ile 32 bölgeye kadar sahiptir. HS2032 kontrol paneli kurulum ve kullanım kolaylığı göz önüne alındığında yaratılmış olan kapsamlı bir PowerG özellikli cihazlarla bütünleşmiştir. PowerSeries Neo HS2032’nin birlikte verilen gücü, benzersiz yazılım çözümleri ile harekete geçirilir ve tipik güvenlik sistemi kitinizin olmadığı her adımda size hatırlatır.

Bu gönderiyi paylaş