Dsc Perpa Bayii

dsc-perpa-bayisi

Dsc Perpa Bayii

Yetkili Bayi’si ve yetkili servisi olduğumuz dsc alarm sistemlerinin istanbul bölgesinde en iyi hizmeti vermek için tüm gayretimizle  çalışıyoruz.sabit telefon aramalı gsm li alarm sistemi ve ip bağlantılı alarm sisteminde en iyi marka olan en çok tercih edilen alarm firması arasında yer alarm dsc güvenlik sektörünün duayenidir.yılların vermiş olduğu birikim sayesinde evinizde ve işyerinizde en iyi koruma alanı sağlayan kablolu ve kablosuz en iyi güvenlik sistemi ürünleriyle tüm dünyada kullanılan en çok tercih edilen alarm sistemi markasıdır.

Perpa Güvenlik Alarm Sistemleri

Mağazalar ve bireysel satış yapanlar için benzersiz fırsatlar sunan Dsc Fabrikası İstanbul, benzersiz fiyatlarla, fabrikadan toptancılara satış politikasını sürdürüyor. Hiçbir aracıyla muhatap olmadan fabrika fiyatları ile Toptan Alarm satışı yapan firmamızdan ürün satın alarak muhteşem fiyat seviyesini elde edebilirsiniz.

Üstelik hiçbir ön koşul yok. Yalnızca ürünlerimizin minimum satın alım adedinde sipariş vermeniz satın alım yapabilmeniz için yeterli olacaktır.
Ürün gruplarımız pek çok seçeneğe sahiptir.ana panel, dış siren, dsc pır dedektör, iç siren, manyetik kontak,kablosuz ürünler ve tüm alarm sistemine gerekli ürünleri güvenle satın alabilirsiniz.
Bu ürünlerin hiç birisinden olumsuz dönüş almayacağınızdan emin olabilirsiniz. Zira ürünlerimiz, ihraç da edilen ve mağazalarda satılan ürünlerdir. Bu platformda çok uygun fiyatlarla satışının yapılıyor olmasının sebebi ise ithalatçı olarak bizim maliyetlerimiz ile size ulaşıyor olmasıdır.

https://www.dscalarm.net/dsc-perpa-bayii/

Perpa Yetkili Satıcı

Alarm Sistemleri. Kurumlara yönelik sunduğumuz alarm sistemi çözümlerimiz ile hali hazırda Türkiye’nin önde gelen birçok kurumuna hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında güvenlik ihtiyacının öne çıktığı bankalar, bu bankalara bağlı şube ve ATM’ler, Türkiye’nin önde gelen perakende mağaza zincirleri yer almaktadır.