DSC Power 1616 1832 Alarm Sistemleri

DSC Power 1616 1832 Alarm Sistemleri

DSC Power Series Power 1832, Power Series serisinin orta modelidir. En ortalama büyüklükteki evler veya küçük işletmeler için mükemmel bir seçimdir. 1832, Power Series panellerinin en popüleridir. PC1832 paneli 8 Yerleşik kablolu bölgeye sahiptir. Panel toplam 32 bölgeye kadar genişletilebilir. Bu, PC5108 bölge genişletici modülleri kullanılarak yapılabilir . PC5108 8 fiziksel bağlantılı bölgeleri ekler. PC5108 kurullarının 3’ü ile maksimum 32 kablolu bölgeye ulaşabilirsiniz. Ancak PowerSeries desteklemek için genişletilebilir bir melez sistemi kablosuz cihazlar da ve 32 bölgeleri kablosuz ya da kablolu ve kablosuz kadar 32 toplam bölgeler herhangi bir kombinasyonu olabilir olabilir. Kablosuz yeteneği eklemek için sistemin bir kablosuz alıcı modülü takılı olmalıdır. Bu çoğunlukla RF5132 kablosuz alıcı modülü ile yapılır . Ya tek başına bir modül olarak veya olduğu gibi bir tuş takımı yerleşik bir bileşen olarak ilave edilebilir RFK5500 veya RFK5501 . Kablosuz alıcıyı tuş takımına yerleştirmeniz uygun ve bütçeye uygun olsa da kablosuz alıcıyı, bir tuş takımını yerleştirmeniz gereken yere saklamanıza ve sizi almak için çok ideal bir konumda olmasını gerektirmediğini unutmayın.

Dsc 1616 ve 1832 Arasındaki Farklar

Kablosuz cihazlardan gelen sinyaller. Bu genellikle bir sorun değil. Kablosuz alıcıyı tuş takımına yerleştirmeniz uygun ve bütçeye uygun olsa da kablosuz alıcıyı, bir tuş takımını yerleştirmeniz gereken yere saklamanıza ve sizi almak için çok ideal bir konumda olmasını gerektirmediğini unutmayın. Kablosuz cihazlardan gelen sinyaller. Bu genellikle bir sorun değil. Kablosuz alıcıyı tuş takımına yerleştirmeniz uygun ve bütçeye uygun olsa da kablosuz alıcıyı, bir tuş takımını yerleştirmeniz gereken yere saklamanıza ve sizi almak için çok ideal bir konumda olmasını gerektirmediğini unutmayın. Kablosuz cihazlardan gelen sinyaller. Bu genellikle bir sorun değil.

Ayrıca 1832 panelinde DSC, 2 PGM çıkışı içeriyor. PGM 1, 50mA’yi işleyebilen düşük akımlı bir çıkıştır. PGM 2, çok daha yüksek bir 300mA akım ile sınırlı olan yüksek akımlı bir çıktıdır. PGM çıktıları birçok şey için yararlıdır, ancak genellikle duman dedektörleri için kullanılır. Ek PGM çıktılarına ihtiyacınız varsa DSC, genişletme amacıyla sisteme eklenebilecek iki modüle sahiptir. Ilk PC5208 50mA akım sınırlı 8 ek PGM çıkış ekler. Diğeri PC5204 güç kaynağı modülüdür . Bu modül sadece 4 adet yüksek akım PGM çıkışı eklememekle kalmaz aynı zamanda ek bir 1 amper güç ekleyen ek bir güç kaynağı görevi görür.

Kablosuz 1616 ve 1832

PC5204 bileşenleri için güç sağlamak için sadece kullanılabilir. PC1832 paneli Aux + ve tuşlu terminaller arasında toplam 700mA’lık bir hızla yenilebilecek şekilde sınırlandırılmıştır. Bir PTK5507 dokunmatik ekranlı tuş takımı , 300mA’a kadar güç gerektiren oldukça güç tüketen bir cihazdır. Sadece bir bileşen ana paneldeki mevcut gücün neredeyse yarısını kaplıyor. Bir iletişimciyi, hareket dedektörlerini, duman dedektörlerini, tuş takımlarını ve diğer güç bileşenleri göz önünde bulundurduğunuzda ilave güç sağlamanıza nasıl hız kazandırabileceğinizi görebilirsiniz. Bir PC1832’ye sahip birçok kurulumda fazladan bir güç kaynağı gerekmez, ancak kesinlikle izlenmesi gereken bir şeydir.

DSC, PC1832’de 4 bölmeyi işleme yeteneği ile dolmuştur. Birkaç farklı alanı ayrı ayrı kollamak isterseniz; Belki bir dükkan, ofis ve ana ev; yapabilirdin. Bu, size daha düşük trafiğe sahip alanları veya ayrı binaları veya bir binanın içindeki farklı alanları bile tüm sistemi kollamak zorunda kalmadan izleyebilmenizi sağlar. En iyi yanı, eğer herhangi bir bölüm bir alarm durumuna geçirilirse, tüm alarm sistemi uyacaktır: tüm sirenler ve iletişim normal olarak gerçekleşir.

DSC, en popüler Power Series panelleri için 3 kiti bir araya getirmiştir. İlk set Kit32power5CP01NT’dir . Bu, 3 kitten en uygun bütçedir. Tüm takımlar gibi, 1832 kurulu ve dolabı, 15 wat yüzey montajlı kapalı siren ve RJ31X telefon prizi ve kablo seti ile birlikte geliyor. Bu kit, BD412 4 amp saat, 12 volt yedek pil ile birlikte gelir . DSC ayrıca LC-100-PI hareket dedektörünü de içeriyor . Bu hareket dedektörü hareket algılamak için pasif kızılötesi kullanır. Aynı zamanda çoğu evcil hayatı 50 liraya kadar göz ardı edebilir. Kitin içerdiği son madde, PK5501 sabit mesaj LCD tuş takımıdır . Bu tip bir tuş takımı çoğu zaman ikincil tuş takımı olarak kullanılır. Tuş takımı, kitin fiyatını düşürmeye yardımcı olsa da,

DSC’nin Power Series Power 1832 için bir araya getirdiği ikinci set Kit32-219CP01NT’dir . Bu kit aynı zamanda temelleri 1832 kart ve dolap, 15 watt yüzey montajlı kapalı siren ve RJ31X telefon prizi ve kablo seti ile birlikte sunar. Bu kit, bir BD412 12 volt, 4 amperlik yedek pil içerir. Son bölüm bir PK5500 programlanabilir alfa sayısal LCD tuş takımıdır. Bu türden tuş takımı, programlama ve sorun giderme işlemlerinizi gerçekleştirmek için harika bir iştir; bu size aslında PK5501 stil tuş takımlarından daha fazla bilgi gösterebilen özel bir ekran sunabilir . Ayrıca, bu tuş takımı, sisteminizdeki herhangi bir bölüme hızlı bir şekilde erişmenizi sağlayabilir. Ve tabii ki bölgelere etiket atamanıza izin verebilirsiniz.

Üçüncü, en son ve en popüler Power Series Power 1832 kiti Kit32-219CP01NT’dir . Bu kit birçok yönden ilk setin aynasıdır. Aynı bileşenlerin birçoğuyla birlikte gelir: 1832 tahta ve dolap, 15 watt yüzeyli kapalı siren , RJ31X telefon prizi ve kablo seti, BD412 yedek batter ve LC-100-PI hareket dedektörü . Aradaki fark, bu kitin RFK5500 LCD tuş takımı ile birlikte gelmesi . Bu tuş takımı, programlanabilir alfa sayısal tuş takımlarının 5500 satırının bir parçasıdır. Aynı zamanda, PC1832’yi DSC’ nin 433 MHz tek yönlü kablosuz sensörleri ekleme yeteneği için anında yükselten bir dahili RF5132 kablosuz alıcı da bulunuyor.

Not: Kitleri özel olarak fiyatlandırılmış ve tek parça parçaları iadesi için iade edilemeyebilir.