Dsc sıkça sorulan sorular

Dsc sıkça sorulan sorular

Kişisel sarı sorun ışığı birçok farklı nedenlerden biri için üzerinde gelebilir. Sizin hırsız alarmı sürekli birçok sorun koşullarını izler ve bir sorun bulunursa kez sarı ışık (veya sarı üçgen) bir sorun olduğunda sizi uyarmak için yanacaktır. Çoğu kez düşük pil, telefon hattı sorun, ya da dahili zaman ve tarih ya yanlış olmasıdır. Herhangi bir tuş basarak sorunu teşhis için: * 2 1 yanarsa, o zaman bir sistem, düşük pil ise 3 veya 4 geliyor, o zaman bir telefon hattı sorundur 7, geliyor o zaman kablosuz cihaz düşük pil ise 8 o size zaman ve tarihi yeniden gerekir yanarsa.

. Tuş sıfırlamak için # itin
bir teknisyen konuşmak için ofisimize arayın ve size hata durumunu çözmek yardımcı olacaktır. (Geri SSS listesine)

Nasıl tuş takımındaki sorun bip sesini kısabilirsiniz?
Basın ‘#’ tuşuna; Ancak, sarı ışık sorun durumu düzeltilene kadar açık kalacaktır. (Geri SSS listesine)

? Bir sistem düşük pil nedir bu düşükse benim sistem hala çalışır mı? (Trouble 1)
Tüm hırsız alarm sistemleri (genellikle bodrum ya da yarar dolaba) Ana kontrol panelinde bulunan şarj edilebilir bir yedekleme pili var. Normal koşullar altında, pil 3-5 yıllık ortalama sürecektir. Bu pil devralmak ve bir elektrik kesintisi durumunda alarm sistemini güç olacaktır. Pil azaldığında bildiren, sistem çalışmaya devam eder; Ancak, bir elektrik kesintisi durumunda, sizin alarm sadece dakika yerine saatlerce çalışabilir. Kısa sürede yedekleme pili değiştirmek önemlidir. Yeni bir pil düzenlemek için ofisimizi arayın. Size bir mail, ya da bir servis çağrı ücret karşılığında biz teslim edebiliriz ve sizin için yükleyin. Bu rutin sahibi bakım olarak kabul edilir ve herhangi bir garanti kapsamında değildir. (Geri SSS listesine)

Bir cihaz düşük pil nedir? Düşük olması durumunda benim sistem çalışmaya devam eder? (Trouble 7)
, kapı, pencere, hareket dedektörleri ve uzaktan anahtar adete Kablosuz alarm cihazları, her vericinin içinde pil var. Alarm cihaz düşük pil ile çalışacak; Ancak, piller cihazlar acil durumlarda çalışacağını sigortalamak için, en kısa sürede değiştirilmesi gerekir! Bir teknisyen konuşmak için ofisimizi arayın ve biz düşük olan cihaz belirlemenize yardımcı olur ve pillerin ne tür değiştirmek için. Bu rutin sahibi bakım olarak kabul edilir ve herhangi bir garanti kapsamında değildir. (Geri SSS listesine)

Neden benim telefon hattı ile sorun olurdu ve bunu nasıl düzeltebilirim? (Trouble 3 veya 4)
Belirli bir model alarmları telefon hattı izler. Telefon hattı (bir hırsız tarafından) kesilip veya çevir sesi herhangi bir sebeple kesilirse eğer, alarm çalıyor hırsız uyarı, tuş takımı arıza yanıp söner ve / veya siren çalacaktır eğer. Telefon hizmetleri “Yeni Teknoloji” her ile, bu sorun daha yaygın hale gelmiştir. Bizden veya telefon şirketinden bir servise ihtiyacı olup olmadığını belirlemek için bir teknisyen konuşmak için ofisimizi arayın. (Geri SSS listesine)

Nasıl saati ve tarihi? Sıfırlarım (Trouble 8)
nedeniyle gün ışığı tasarruf zaman Saatli yanlış olabilir, veya uzun bir süre için gevşek güç, saat bazen varsayılan eğer. * 6, Ana Kodu, 1, Saat, Tarih ##: Herhangi bir tuş takımı itme, saat Sıfırlama için. Saat, tarih 6 basamak askeri saat mesafesindedir. Örneğin: * 6,1234,1,1800,010109, ##. Usta kodu 1234, saat, tarih 01/01/09 Bu her tuş takımı zaman değişecek 18:00 mesafesindedir. (Geri SSS listesine)

Ne kol ya da? Silahsızlandırılması için bir kod girerken bir hata yaparsanız
tuşu ‘#’ ve tekrar kodunuzu girin. (Geri SSS listesine)

Ben, yeni telefon hizmeti alıyorum seni aramak gerekiyor?
EVET !! Yeni telefon hizmeti almak en kısa sürede bizi arayınız. Alarm telefon hattı üzerinden merkez istasyonu çağırır, böylece telefon hizmeti yaptığınız değişiklikler alarm sisteminin çalışmasını etkileyebilir. VOIP, Comcast Vonage ve FIOS gibi pek çok yeni telefon teknolojisi sayesinde, yüzden telefon şirketi binayı terk tercihen önce, sizin alarm test edebilirsiniz bizi arayın zorunludur. Bir sorun varsa onlar ayrılmadan önce Bu şekilde, telefon şirketi tamir edebiliriz. (Geri SSS listesine)

Ben ne yapmalıyım yeni kapı ya da pencere, alıyorum?
Kurulum bu yüzden bir servis talebini planlayabilir olacak zaman en kısa sürede bildiğiniz gibi bizi arayın. Eski kapı veya pencere “TEL LOOSE DEĞİL” montajcinizla söylemek emin olun, bu yüzden kolayca yeni kapılar veya pencereler alarmı yeniden yapabilirsiniz. Onlar tel gevşek olursa, pencere ya da kapı yeniden kablolu gerekecektir ve pahalıya mal olabilir. (Geri SSS listesine)

Nasıl benim alarmı test edersiniz?
Ilk (215) 886-7116 numaralı telefondan bizi arayın! Kimlik # bize ve biz Alarmın test size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. İlk aramadan test ederseniz, biz polise sevk edebilir ve sizin ilçesine bir yanlış alarm cezası neden olabilir. (Geri SSS listesine)

Nasıl kod numaraları? Ekleyebilir veya silerim
ekleme ve kılavuzdaki bulunabilir kod numaralarını silinmesine ilişkin talimatlar. Her tuş takımı farklıdır. Bizim web ana sayfasından kullanım kılavuzu indirebilirsiniz. (Geri SSS listesine)

Ben sistemi arm veremeyiz Neden?
Sen bir yeşil “hazır” ışık (ya da onay işareti) senin alarm ayarlamak için gereklidir. Eğer hazır ışığı yoksa, o zaman büyük olasılıkla bir bölge açıktır. Daha sonra, ya da yanıp sönen ne bölge numarası görmek için tuş takımını kontrol edin bölgeyi kapattı ve bir hazır ışığı almalısınız gerekir. Kapı ve pencere kapatma gibi görünebilir, ancak birçok kez olmadığını unutmayın. Açık yeniden ve kapıları kapatın, alt ve üst pencereler kapalı ve kilitli olduğundan emin olun. Eğer hala açık bir bölgeyi gösteren yapıyorsanız, (215) 886-7116 bir servis çağrısı için bizi arayın. (Geri SSS listesine)

Ben hala açık bir bölge ile benim sistemi arm miyim?
Evet, bölge bypass denir. (Yukarıdaki kullanım kılavuzları sekmesinden bir kılavuzu indirebilirsiniz), bir bölgeleri (ler) atlamak için kullanıcı kılavuzuna bakınız. Bir gün (215) 886-7116, 24 saat arayabilir ve teknik ekibimiz sürecinde size yürüyebilir. Bir servis talebini planlayabilir emin olun. (Geri SSS listesine)

Benim kapılarda çan çalışmayı durdurdu.
“Zil” düğmesine ya da 3 saniye boyunca bir çan resmi tutun (3-bip-on / uzun bip-off) (Geri SSS listesine)

alarm fiyat,alarm fiyatı,alarm fiyatları,alarm sistemi fiyatı,dsc,dsc alarm,en ucuz alarm,en ucuz alarm sistemi,en uygun,en uygun alarm,en uygun alarm sisytemi,fiyat,fiyatı,fiyatlar,fiyatları,istanbul alarm fiyatları,kablolu alarm,kablosuz alarm,neotron alarm,neutron,paradox,paradox alarm,paradoz alarm,ucuz,ucuz alarm,uygun,uygun alarm,wisetech,wisetech alarm
Alarm Sistemi Kurulumu Yaptırmadan Önce korunacak nesne nedir bunu analiz yapmamız lazım eğer ki tabiki maliyetsizin için önemliyse.
Maliyet önemli değil ise doğrundan dsc, paradox, alarmların kablolu olanları ilk tercihiniz olmalı. Bu markaların kablosuzları piyasadaki diğer ürünelre göre daha pahalıdır. ancak gerçekten profesyonel bir sistem kurulumu istiyorsanız kesinlikel kablolu sistemi önerebiliriz. sağlam bi firma tarafından yaptıracağınız hırsız alarm sisteminde kesinlikle en ufak güvenlik açığı bulunmaz.
fiyat sıralaması pahalıdan ucuza doğru şöyledir. yani en azından tecrübeme güvenerek sizler için seçtiğim ürünelr markalarıyla beraber şu şekildedir,
1-DSC Kablosuz Alarm Sistemi = PARADOX Kablosuz Alarm Sistemi
2-NEUTRON Kablosuz Alarm Sistemi
3-PARADOX VEYA DSC Kablolu Hırsız Alarm Sistemi
4- WİSETECH Hırsız Alarm Seti
Yalnız Bu Sıralamda 2 Numara

adresli,alarm,alarm sistemi,alarm sistemleri,alarmlar,dsc alarm,hırsız,hırsız alarm sistemleri,hırsız alarmı,ihbar,ihbar sistemi,ihbar sistemleri,konvansiyonel,neutron alarm,paradox alarm,wisetech alarm,yangın,yangın alarm,yangın alarm sistemi,yangın alrm,yangın ihbar sistemi
Alarmlar İlk Önce
Hırsız Alarm Sistemi
Ürün Alarm Sistemi
Yangın Alarm Sistemi
VB. Gibi Sınıflarla kendi içlerinde kategorilendirilebilir.
Bizim hizmet verdiğimiz Alanlar Hırsız Alarm sistemi Ve Yangın ihbar sistemidir.
bu sistemlerde kendi içlerinde kablolu hırsız alarm sistemi ve kablosuz hırsızalarm sistemi , veya konvansiyonel yangın ihbar sistemi ve adresli yangın ihbar sistemi diye kendi içlerinde ayrılmaya başlar işte bundan sonrasını dedektörler başlıklı konumuzdan takip edebilirsiniz.
önerebileceğimizbazı markalar DSC, PARADOX, NEUTRON , WISETECH Gi

Bu gönderiyi paylaş