Dsc Yangın Alarm Sistemleri Fiyatları

Dsc Yangın Alarm Sistemleri Fiyatları

Gelişen teknoloji ile yaşam standartlarını iyileştirmeye çalışan firma 2003 yılında hizmet vermeye başladı. Sınıfında en iyi kalite de olan cihazları bulunduran firma sektöründe öncü olma yolunda ilerliyor. Bununla beraber kaliteli cihaz kullanmasından dolayı dsc yangın alarm sistemleri fiyatları merak konusu oluyor.

Dünya Markası DSC Yangın Alarm Sistemleri

DSC, hızla büyüyen ağı ile dünya markası oluyor. Bünyesinde bulunan uzman kadrosu ile yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefliyor. İtalya ve Kanada’da bulunan üretim tesislerinde, alanında uzman mühendis ve güvenlikçiler ile çalışıyorlar. ISO standartlarına uygun bir işletme sistemine sahip olan DSC’nin kalite politikasının ilk maddesi kalite, ürün verimi ve güvenlikten oluşuyor.

Alarm Sistemlerinin Önemi

Günümüzde artan hırsızlıklar evlerde, alışveriş merkezlerinde ve iş yerinde alarm sistemlerinin olmasını zorunlu kılıyor. Alarm sisteminin olmadığı ev ya da iş yeri yok denecek kadar azdır. Alarm sistemin olmadığı yerlerde ise çalınacak bir eşya olmaması garantidir. Alarm sistemlerinin en son teknolojik olanları ise kuyumcu ve döviz bürolarında bulunuyor. Çünkü en çok hırsızlık olayları buralarda gerçekleşiyor. Alarm sistemlerinin giderek hassaslaşması ile hırsızlık sayılarının azaldığı gözlemleniyor. Kamera ve kayıt sisteminin beraber çalıştığı yerlerde yapılan hırsızlık sonucunda hırsızlığı yapan kişi daha kolay bulunabiliyor. Alarm sistemleri artık kayıtları daha uzun süreli tutabiliyor. Olay olduktan birkaç gün sonra fark edildiğinde geriye dönük kayıtların izlenebilmesi ile olay anı saniye saniye görülebiliyor. Ofislerde ya da evlerde kurulan alarm sistemi kimse olmadığında çalışmaya başlaması ile direk polise bilgi gider. Sizden önce olay yerine polis gelir. Ayrıca olay anında polis sizi de bilgilendirir.

DSC Ürünleri

Dsc panelleri, kablolu ve kablosuz dedektörler, haberleşme modülleri, şifre panelleri, modüller, 1 pırlı sistemler, 2 pırlı sistemler, 3 pırlı sistemler, 4 pırlı sistemler, bentel yangın sistemleri ve sungard sistemler gibi yüksek teknolojili ekipmanlar bünyelerinde bulunuyor.

DSC Servis Bölgeleri

Servis bölgeleri iki ana hatta ayrılıyor. İstanbul Avrupa bölgesi ve Anadolu bölgesi olarak hizmet veriyor. İşyeri ve evlere profesyonel alarm sistemi hizmeti veren firmaya internet sitelerinde bulunan mail adresinden ulaşılıp fiyat için bilgi alınabiliyor.