En iyi Alarm Sistemleri

en-iyi-alarm-sistemleri

En iyi Alarm Sistemleri

Gün geçtikçe işyeri sahiplerinin gözünden sakındığı işyerlerinin hırsızlık kapkaççılık vs gibi suç etmenlerine maruz kaldığını görüyoruz. Aylarca yıllarca harcanmış emek bir anda yok oluyor. Güvenlik kuvvetleri de artık suç örgütlerinin hızına yetişemiyor. Bu durumda güvenlik kuvvetlerine yardımcı olmakta işyeri sahiplerine görev oluyor. İşyeri sahipleri kendi işyerlerinin güvenliğini sağlamak için bir kaç önlem alabilir. İlk bakışta pahalı gibi görünsede suç meydana geldiğinde keşke dememek ve sigorta imkanlarından faydalanmak için iyi yöntemler var. Bunlardan en etkilisi alarm sistemleridir.

DSC ve Marka Ürünlerden yararlanılan alarm sistemleri tercih ettiğimiz bir kurulum ve sistemdir.

En iyi Alarm Sistemleri nedir
En iyi hırsız Alarm Sistemleri

Kurulum ve güvenlik açısından en iyi sistem kablolu alarm sistemleridir. Kablosuz alarm sistemlerine göre %80 daha güvenli sistemlerdir ve saborte edilmesi imkansız olan sistemlerdir.

Müşterilerimiz ister ise alarm sistemi her açılış kapanış olduğunda cep telefonunuza otomatik olarak işerinizin kimin tarafından kapanıp açıldığını size mesaj atar alarm takip merkezinin bir faydası ise sisteminizde olabilecek bazı arızaları daha önceden fark ederek sizlere ve alarm sistemini yapan firmaya bilgi vermiş olmasıdır veya her hangi bir dedektör veya cihaz arıza yaptığında hangi cihazın arıza yaptığını bizlere net olarak söylemesidir.

Alarm çağrı merkezi merkezi her hangi alarm durumunda sizlerin daha önceden belirttiği kişilere haber verir eğerki müşterilerimiz kolluk kuvvetlerinin yönlendirilmesini ister ise polis ve jandarma gibi birimlere haber verilerek mekana müdahale etmelerini sağlamaktadır,bazı şirketlerde birkaç telefon hattı olduğundan dolayı müşterilerimiz bütün hatların çalışıp çalışmadığını net olarak bilmeye bilir, alarm sistemine bağlı olan telefon hattında bir arıza olur ise alarm sistemi daha önceden belirtilen test saatinde alarm merkezine sinyal gönderemez ise bunun bilgisi hemen müşterilerimize verilmektedir bu arıza müşterimizin hattı çalıştığı halde sisteme sinyal gitmiyor ise mekana teknik servis yönlendirilerek hemen bu sorun ortadan kaldırılmaktadır.