En iyi Ev Güvenliği için Akıllı Alarm Teknolojisi

En iyi ev güvenliği için akıllı Alarm teknolojisi

En iyi Ev Güvenliği için Akıllı Alarm Teknolojisi

Ev Güvenlik Sisteminin Tüm Ailenizi Nasıl Koruduğunu Öğrenin Hırsız alarmlarımız biz dışarda iken  veya ev modunda kurulabilir. Hırsız alarmları etkinleştirildiğinde, izlenen her bölge bir ihlali tanıma özelliğine sahiptir. Bir bölge ihlal edildiğinde, saldırgan alarm sistemi daha sonra aramaları ve alarm izleme merkezini arar ve mesaj olarak bir telefon hattı üzerinden iletir. Sinyal alındığında, saldırıya karşı alarm sistemi başka bir bölge açıldığında başka bir mesaj göndermek için bekleyecektir. Hırsız alarmı tuş takımındaki şifrenin girilmesi ve sistemin kapatılması bu işlemi Alarm izleme merkezi ile sona erdirir.

Elektrik Giderse, Hırsız Alarmım hala Çalışır mı?

Evet. Bir elektrik kesintisinde, yirmi dört  saatliğine hırsız alarm sistemi içersindeki akü sistemindeki yedek akü veya pil çalışır. akü veya Piliniz alarmı  çalışmasını devam ettirir elektrik geldiğinde ise alarm içersindeki pil veya akü dolmaya başlar akü seviyesi düşük olduğunda, size bildirilmesi için alarm İzleme Merkezinize zayıf pil mesajı gönderir.

Ev Güvenliği Hakkında Ne Kadar Bilginiz Var?

Bir ev güvenlik sistemleri en iyi hırsızlık ve yangına karşı su baskınına karşı  acil durumlarda en iyi yardım için size yardımcı olan elektronik cihazlardır.Temel güvenlik ötesinde, Alarm sistemi ürünlerimize de bakmalısınız . Bunlara ışıklar, kilitler, canlı video kontrolü ve uzaktan sıcaklık kontrolü dahil olmak üzere tümü uygulamamızdan erişilebilirsiniz.

Ev güvenlik sistemlerini kullanarak ev güvenlik ipuçlarıyla evinizi koruma hakkında daha fazlasını veya özellikle Alarm hakkında daha fazla bilgi edinin . Sistemimizin tümü, acil durum hazırlığı gibi ev güvenlik temellerini nasıl karşıladığını keşfedebilirsiniz veya videolarımızı izleyerek ev otomasyon sistemimizi harekete geçirir . Ev otomasyon kaynakları sayfamızda gezinmekten çekinmeyin .Sağlık hizmetimizin bir parçası olarak ek aile güvenliği endişeleri ile ev sahipleri için ev sağlık kaynakları da sunuyoruz .

Ev sahibi olarak, ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış bir sistem istersiniz. işletme güvenliği ile işinizi evinizde olduğu kadar akıllıca koruyabilirsiniz . Tüm işyeri güvenlik sistemlerimiz temel bilgiler sağlar: hırsızlık önleme , iş alarm sistemi , uzaktan erişim , işyerinizi video gözetimi ve daha fazlası.Fark üst sağlar iş otomasyon hizmetleri , güvenli, akıllı ve verimli  tutacak.

DSC, Güvenlik endüstrideki en güvenilir güvenlik şirketidir. herkesi güvende tutmak işimizdir. Fakat bunun için sözümüzü alma; hayatlarını ve evlerini DSC tarafından kurtarılan gerçek insanlardan edindiğiniz gerçek hikayeleri öğrenmek için Alarm sistemi Hayat Kurtarıcısı Görüşme Videolarını izleyin . Ayrıca, ev güvenliği açısından hangi teknolojiyi sunduğumuzu tam olarak görmek için uygulama indirmelerimize göz atın . Ekipmanlarımızın kullanımı kolaydır ancak herhangi bir sorunuz varsa, güvenlik elkitaplarımızı indirebilir , güvenlik SSS sayfasını kontrol edebilir veya doğrudan bizim ile iletişime geçebilirsiniz . Evinizi 7 gün 24 saat güvende tutuyor ve müşteri hizmetleri vasıtasıyla 24 saat sürekli destek sağlamayı hedefliyoruz .

DSC ALARM Taahhüd YOK

ev güvenliği , endüstride en köklü ve güvenilir firmadır. 40 yılı aşkın süredir, yaptığımız işin merkezini koruma ve bağlantı kurduk.Bu taahhüdü , tüm ev güvenlik sistemlerimize giren bir Alarm sorumluluğunu düşünüyoruz , aynı zamanda dsc sürdürülebilirliği üzerinde de yüksek bir değer katmak için de geçerlidir .

Geçmişimize kısa bir bakış bile  hakkında çok şey anlatıyor ve deneyim, uzmanlık ve değerlerimizi daha da gösteriyor. Bu nitelikler şirketimizde yaygın. Bizim direktörleri ve kurumsal liderlik sürdürmeye kararlıyız .