En İyi Ev Güvenlik Sistemleri

en-kaliteli-alarm-sistemi

En İyi Ev Güvenlik Sistemleri

Güvenlik sistemleri hırsızların ya da yabancı kişilerin evlerinize, iş yerlerinize girmesini koruyan elektronik sistemleridir. Türkiye’de yapılan araştırmalarda hırsızların %95’nı güvenlik sistemi olan evlere girmemektedir. Güvenlik sistemleri caydırıcı sistemler olduğu için olası bir hırsızlık girişiminde bulunmak isteyen kişilerin güvenlik sistemini gördükleri takdirde hırsızlıktan vazgeçmesi araştırmalar sayesinde ispatlanmıştır. Ev güvenlik sistemlerimiz sayesinde evlerinize girecek hırsız ve yabancı kişilerden sizleri koruyoruz. Ayrıca yangın alarm sistemleri ve gaz kaçağı alarm sistemleri hizmetlerimiz arasındadır. Herhangi bir yangın çıkma durumunda yangın büyümeden ve başlamadan yangın alarm sistemlerimiz sayesinde kontrol altına alınmaktadır. En iyi güvenlik sistemleri ile firmamız her zaman 7/24 hizmetiniz de olup bizleri arayabilirsiniz.

Hırsız Alarm Sistemleri

Evlerinizi hırsızlardan ve yabancı kişilerden korumak amacıyla alarm sistemlerimiz sayesinde güvende olabilirsiniz. Siz evde değilken evinize bir hırsız girdiği zaman kurduğum hırsız alarm sistemleri sayesinde size ve polise bilgi gidecektir. Bu sayede hem kendinizi hem de evinize girecek hırsız ve yabancı kişilerden evinizi korumuş olacaksanız. Evinizde hırsız alarm sistemi yoksa hemen firmamızı arayarak başvuru yapabilirsiniz. Hırsız alarm sistemimiz sayesinde siz ve eviniz güvende olacaktır.

en-iyi-ev-guvenlik-sistemi
en-iyi-ev-guvenlik-sistemi

Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemlerimiz çok geniş bir kitleye hitap etmektedir. Güvenlik kamera sistemlerimiz sayesinde evlerinizde olabilecek hırsızlık vakaları önlenmektedir. Siz evde değilken bile cep telefonunuzdan ya da bilgisayarınızdan kurduğumuz program sayesinde tek bir tuşla evinizi izleyebilirsiniz. Ayrıca güvenlik kamera sistemlerimiz iç ortam ve dış ortam olmak üzere iki çeşittir. Dış ortam evinizin dış bölgesini önünü, arkasını, sağını, solunu çekerek evinize girecek hırsız ya da yabancı kişileri görüntülemektedir. Kameralarımızın gece görüşü sayesinde ortamda ışık olmasa bile rahat bir şekilde görüntüyü alabilirsiniz.

İç ortam ise evinizin içinde odasına kurduğumuz güvenlik kamera sistemlerimizdir. Siz evde değilken bakıcıya bırakmak zorunda olduğunuz çocuğunuzu iç ortam güvenlik kamera sistemleri sayesinde 7/24 cep telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan canlı olarak izleyebilir ve kayıt yapabilirsiniz. Güvenlik kamera sistemlerimiz sayesinde eviniz hem iç ortamını hem de dış ortamını kayıt altına alarak evinizde yaşanacak olası bir hırsızlık girişimini engellemektedir.