Esenler Dsc Alarm

Son dönemlerde teknolojik gelişmeler her sektörde olduğu gibi alarm sektöründe de çok aktif bir şekilde gerçekleşmektedir. Özellikle kamera teknolojileri başta olmak üzere sensörlerin de çok ileri seviyelerde gelişmiş olması siz Esenler alarm  kamera sistemleri hakkında bilgi almak isteyen müşterilerimiz için ciddi olumlu bir haberdir. Her zaman sizler için sağlıklı ve en kaliteli ürünleri üretmeye ve bunları sizlere sunmaya çalışıyoruz. Türkiye’de hem üretici hem satıcı konumunda bulunan lider şirketlerden biri olmaktan gurur duyuyoruz. Her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Kablosuz ev güvenliği ve  işyeri güvenliği alanında iyi bilinen bir markadır ve haklı olarak. Bu model, tamamen programlanabilir bir ana ünite ve sensörler, pasif hareket sensörleri, otomatik arama fonksiyonu ve sizleri uyaran ve potansiyel davetsiz misafir olan hırsızları engelleyen yüksek sesli bir sireni 110dB alarm gibi özellikleri ile ev sahipleri arasında en tutarlı geribildirim alanlarından birine sahiptir.

Eğer daha önce çevrenizde Dsc Alarm’dan hizmet alan dostlarınız var ise onlardan da bizim hakkımızda referans almanız mümkündür. Çalışmalarımız ve kurulum sonrası verdiğimiz hizmetler sizlerin memnuniyeti kapsamında değerlendirmeye alınmaktadır. Eğer sizi memnun etmeyen bir durum var ise hemen tekrardan müdahale edip, taleplerinize göre şekillendirmekteyiz. Esenler ucuz alarm sistemleri için Çin’den ya da yurt dışından hazır sistemleri alıp taktıranlar var. Eğer siz böyle bir şey düşünüyorsanız öncelikle bunun çok sağlıklı olmayacağını bilmenizi isteriz. Çünkü en ufak bir arıza durumunda sisteme müdahale edebilecek uzman kişiyi bulmak sizler için ciddi bir sorun olabilir. Ayrıca hiçbir tedarikçi garanti kapsamına dahil olmayacağı için uzun vade de ciddi maddi zarar yaşamanıza sebep olabilir.

Kamera Sistemi İle Çalışan Alarm Sistemleri

Kamera sistemleri ile çalışan alarm sistemleri bir bütün olarak düşünülür. Esenler kamera sistemleri sizler için en iyi çözümler üretmektedir. Kamera sisteminin alarm sistemlerine bağlanarak daha iyi çalışması sağlanır. Kablosuz alarm sistemlerine bağlanan kamera ile gün içinde yaşananları kaydeder. Kamera kaydederek alarm sistemlerinin paneline aktarır. Takılan ortamdaki hareketliliği kaydederek anında olaya müdahale sağlanır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri ile ev ya da işyerlerin de hırsızlık, tehdit ve gasp gibi durumlarda başkanlarını haberdar etmek için takılan elektronik ürünlerdir. Esenler hırsız alarm ürünleri ile alarm anında devreye girer. Hırsız alarm sistemleri evlerin ve işyerlerinin kapı yada pencerelerine takılır. Yüksek koruma sağlamaktadır. Diğer alarm sistemlerinde olduğu gibi kablolu yada kablosuz olanı vardır. Takılan alarm sistemleri duyarlı sensörlere sahiptir. Bu sensörler sayesinde kapı ya da pencerelerin zorlanması halinde siren devreye girmektedir. Ayrıca iç panele kaydedilen acil numaralar olay anında otomatik olarak aranır. Böylece can ve mal zararı olmadan anında müdahale edilmesi sağlanır.