Esenyurt Dsc Alarm

Profesyonel bir alarm kurulumu, seçilen alarm şirketlerinden bir araştırmacı tarafından gerçekleştirilen yerinde bir anket ile her zaman başlamalıdır. Araştırmacı, güvenlik açıklarını değerlendirecek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak bir ev güvenlik ve işyeri güvenlik sistemi tasarlayacaktır. Site anketi ücretsizdir ve bir teklifin temelini oluşturacaktır.

Esenyurt Ev İşyeri Alarm

Güvenlik görevlileri, sağlam kilitler ve daha birçok seçenek, hırsızlık olaylarını engelleyememektedir. Kameralı Esenyurt ev işyeri alarm sistemleri sayesinde hırsızlık vakaları ciddi bir şekilde azalmıştır.

Kameraların Önemi

Değerli eşyaların korunması, eşya sahipleri için her zaman sorun olmuştur. Kasadaki paralar, altınlar ve mücevherler, her zaman çalınma tehlikesi meydana getirmektedir. Hırsızlığın diz boyu olduğu günümüzde hemen hemen her şey çalınmaktadır. Marketler, sarraflar, yiyecek depoları ve hatta bankalar bile her zaman soyulma tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştır. Polis teşkilatı için hırsızlık olayı günlük yaşanan normal bir hadise haline gelmiştir.

Maksimum Koruma Kamerayla Sağlanmaktadır.

Çalınma hadiseleriyle karşılaşmamak için iş yerlerinize ve evlere kameralı alarm sistemi taktırmalısınız. Hırsızların hemen hemen hepsi, kameralı yerlerden uzak durmaktadır. Bu sistem içerisinde iki tip kamera bulunmaktadır. İp ve kablolu modeller, isteğinize uygun şekilde monte edilmektedir. Kablolu kameralara nazaran ip yani kablosuz kameralar, maksimum koruma özelliğine sahiptir. Hırsızlık olayına anında cebinize taşımaktadır. Esenyurt ev kamera sistemi, güvenlik açısından maksimum değerlere sahiptir.

Kamera Sistemi Kurdururken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Alacağınız cihazın piyasada yedek parçası olmalıdır. Ayrıca servis problemi olmamalıdır. Piyasada parçası olmayan ve servis sıkıntısı yaşayan cihazlar uzun ömürlü kullanılamaz. Bu özelliklerin yanı sıra cihazın çözünürlük özelliği de önemlidir. Zom yapıldığı zaman hırsızın yüzü net bir şekilde çıkmalıdır. Bu durum polislerin işini kolaylaştıracaktır. Alacağınız cihazın garantili olması, garanti süresi boyunca cihaz kullanımı esnasında problem yaşamanızı engelleyecektir. Kurulum kolaylığı ve taşınabilirliği, bu cihazların kullanım kalitesini artıracaktır. Esenyurt bakıcı kamera sistemi sayesinde, sadece hırsızlar için değil, bakıcı kontrolü için de etkili çözüm elde edebilirsiniz.

esenyurt-dsc-alarm
esenyurt-dsc-alarm

Sistemin Kurulumu ve Çalışma Özellikleri

1- İlk aşamada sistemi kuracak olan elemanlar keşif hizmeti sunmaktadır. Bu aşamada kameranın kurulacağı noktalar tespit edilmektedir.

2- Kameranın kurulum noktaları, hırsızların geçiş noktalarıdır. Bu noktaların tespitinde firma elemanları tecrübelidir.

3- Harekete ve sese karşı duyarlı olan alarm sistemleri, kapı, pencere ve çatı gibi giriş noktalarına yerleştirilmektedir. Anlık bildirimle hırsızlık anında ev sahibini bu kameralar uyarı vermektedir.

4- Ip yanı kablosuz kamera sistemleri, nerede olursanız olun cepten evinizi izleme imkanı sunar. Bu özelliği sayesinde her an kamera ile evinizi gözleyebilirsiniz.

5- Tercih edilen kameralar, zom özelliğine sahip olmalıdır. Gece görüşlü, harekete duyarlı ve benzeri özellikler, kamera tercihi esnasında dikkat edilecek özelliklerdir. Kamera geçiş noktalarına yerleştirilen kameraların bu özelliği, hırsızların yakalanmasında önemli rol oynamaktadır. Gece meydana gelen hırsızlık olaylarında, gece görüşlü kameralar büyük kolaylık sağlamaktadır. Hırsızın eşkâli kısa sürede tespit edilebilmektedir.