Ev Alarm Sistemleri İstanbul

Ev Alarm Sistemleri İstanbul

Ev alarm sistemleri kişilerin güvenliğini için takılan elektronik ürünlerdir. Ev alarm sistemleri İstanbul firmamız herkes tarafından bilinen köklü bir firmadır. Ev alarm sistemlerinin tiz bir sesi olup hırsızları caydırıcı özelliğe sahiptir. Eve izinsiz giriş ya da kapı veya pencerenin zorlanmasına karşın alarm devreye girmektedir. Yüksek bir desibel ile siren çalmaktadır. Aynı zamanda ev alarm sistemlerine takılan kameranın 7/24 görüş alanına girenler kayıt altına alınır. Son teknolojiye uygun olarak üretilen ürünlerdir. Firmamız belirli aylarında da yazılımını yenileyerek daha iyi çalışmasını sağlar.

Hırsız Alarm Sistemleri

Hırsız alarm sistemleri evlere ya da işyerlerine takılarak can ve mal güvenliği sağlanır. Elektronik iç paneller otomatik çalışarak yaşanan olaylar da anında müdahale edilmesini sağlar. İster kapılara, ister pencerelere takılarak güvenlik hat safhaya çıkarılır. Firmamızın satışını yaptığı hırsız alarm sistemlerin de aynı zamanda teknik hizmet desteği de sağlamaktadır. Alarm sistemleri firmamızın 2 yıl garanti kapsamındadır. Alarm sistemlerinin yanında isteğe bağlı olarak da kamera sistemi de takılır.

Kamera Sistemi İle Çalışan Alarm Sistemleri

Kamera sistemi ile çalışan alarm sistemleri yüksek koruma sağlamaktadır. Gece ve gündüz aynı derecede çözünürlük sağlamaktadır. Özellikle evlerde, işyerlerinde ve büyük işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Kamera sistemi özelliği ile hırsızların yüzleri kolayca deşifre edilir. Yaşanan herhangi bir hırsızlık olayında kamera sistemi kişiyi görüntüleyerek alarm sistemini devreye sokar. Böylelikle ya acil numaralar otomatik olarak aranır veya siren çalar. Olay soğumadan anında müdahale sağlanır. Firmamızın ev alarm sistemleri ürününü İnternet sitesinden de inceleyebilirsiniz. Hangi özelliklere sahip olduğunu ve nasıl çalıştığını inceleyip sipariş verebilirsiniz. Yakından incelemek için firmamıza gidebilirsiniz.

Alarm Sistemlerinin Fiyatları

Alarm sistemleri çeşit çeşit olup farklı özelliklere sahiptir. Firmamız satışını yaptığı bu elektronik ürünler hakkında müşterilerine detaylı bilgi vermektedir. Alarm sistemlerinin özellikleri gibi fiyatları da farklıdır. İsteyen herkes yararlansın diye fiyatları olması gereken değer de vermektedir. Firmamız yıllardır piyasanın içinde olup müşteri memnuniyetini esas almaktadır. Daha detaylı bilgi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız her müşteri için ayrı ayrı ilgilenmektedir. Teknik desteğin yanı sıra 7/24 müşteri temsilcisi ile de hizmet vermektedir.