Ev Alarm Sistemleri

Ev Alarm Sistemleri

Ev, insanların en mahrem yeri ve sığınak noktalarıdır. İnsanlar kendi evlerinde olmaktan mutluluk duyarlar. Bu neden ile evlerinin başına bir şey de gelmesi en korktukları şeyler arasındadır. Her şeyin insanlar için olduğu bir gerçek olsa da bazı şeylerin önüne geçmekte mümkündür. Teknolojinin gelişmesi de alarm sistemleri açısından muazzam bir avantaj sağlıyor. Ev alarm sitemleri ile hırsızlar artık korkutamıyor ve istediklerini elde edemiyorlar.

Güvenlik Sistemi

Çelik kapılar veya yüksek zeminler hırsızları belli bir noktaya kadar caydırabilir. Her geçen gün insanlar nasıl ki kendilerini ve evlerini korumak için t-yöntemler geliştiriyor ise aynı hızla hırsızlar da yeni yöntemler buluyorlar.

Şaşılacak şekilde buldukları yeni yöntemlere bazen çelik kapılar da karşı koyamıyor veya dairenizin ne kadar yüksek katta olması da onları vazgeçirmiyor. Oluşabilecek böylesi bir tatsız girişimde bir anda hırsız ile burun buruna bile gelmek mümkündür. Evden alacak bir şey bulamasalar bile bıraktıkları korku ve psikoloji birçok insan için yeterli gelir. Bu neden ile ev alarm kamera sistemleri insanların kurtarıcısı oluyor. Firmamız, hırsız alarm sistemi ile her zaman insanların yanındadır.

Alarm Paketleri

İnsanlar evlerinde değerli eşya bıraktıklarında bir anda kendi özgürlüklerini de kısıtlarlar. Maddi değerlerine zarar gelmemesi eve hırsız girmemesi adına günün birçok saatini evde geçirebilirler bu durumda da istedikleri pek çok şeyi yapamaz hale gelirler.

Bu neden ile eksiksiz güvenlik sayesinde özgürlükten taviz vermemekte mümkündür. Konser, tiyatro, sinema veya hafta sonları kaçamaklarında insanın aklı evde kalmasın diye firmamızın gözü evinizde oluyor.

Alarm paketleri içerisinde alarm ve kamerayı bir arada alıp hem evin dışı belki de evin içi kayıt altına alınabilir ve alarm sistemi ile güvenlikten endişe edilmemiş olunur. Ev alarm sistemleri fiyatları için web sitemizi ziyaret edebilir veya keşif yapabilmemiz için bizleri de çağırabilirsiniz.

Ev Güvenlik Sistemleri

Evimizin güvenliği açısından verdiğimiz alarm sisteminde verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

  • Ev Alarm Güvenlik Sistemleri
  • Yangın Alarmı
  • Gaz Kaçağı Alarmı
  • Yangın Alarmı
  • Su Baskını Alarmı

Zaman geçtikçe soygun ve hırsızlık oranları da artıyor. Bunun önüne geçebilmek adına çelik kapı veya farklı güvenlik tedbirlerinin yanı sıra ek olarak yukarıdaki sistemlerde hayat kurtarır. Ev veya iş yerlerine alarm sistemi taktırılması oldukça önemlidir. Hırsızlığın önlenmesinde belki de en caydırıcı önlemlerden biri olan alarm sistemi ile mal kaybının ya da psikolojik açıdan yaşanacak bir travmanın önüne geçilir.

Çocuklu Aileler İçin Alarm Sistemi

İnsanlar için ailelerinin huzuru ve güvenliği her şeyden önemlidir. Evde yaşlı bakımı olabileceği gibi küçük çocuklar da olabilir ve onları güvende tutmak adına insanlar farklı yollar deneyebilir.

Günümüz teknolojisini de değerlendirerek evde olunmadığında bile ev ortamı takip edilebilir. Firmamız bu bakımdan da çocuklu ailelerin güvenliğine özen gösterir. İnternetin olduğu her yerden, istenilen zamanda cep telefonu, tablet veya bilgisayardan bağlanarak kontroller sağlanır.

Bakıcıya bırakılan çocuk için endişelenmek ve onun güvenliğinden emin olmak veya dışarıdan davetsiz misafirlerin gelip gelmediğini görmek her ebeveynin ve her ev sahibinin hakkıdır bu sebep ile alarm sistemleri hem evin hem de içinde yaşayan kişilerin güvenliğini sağladığı için insan hayatında önemli bir yer tutar.

Bütün gün dışarıda olsanız bile 7/24 çocuklarınızı görebileceğiniz bu sistemde; ailenin güvenliği ve huzuru temin edilmiş olur. Alarm sistemi üzerinde yer alan yangın, sel veya tıbbi alarmlar sayesinde de farklı bir ihtiyaç noktasında da yalnız kalmazsınız.

İş Yerlerinde – Esnaf ve Kobiler İçin

İş yerlerinin güvenliği de tıpkı evler gibidir. Artan hırsızlık olaylarına karşılık insanlar da kamera ve alarm ile önlem alıyorlar. İş yeri güvenliğinizi firmamız yeniden yapılandırabilir. Evlerdeki çelik kapılar gibi iş yerlerinde de kilitli bir kapı veya kepenk yeterli olmuyor.

İş yerlerinde ayrıca çalışanlarında olduğu düşünüldüğünde onlara da bir zararın gelmesi muhtemeldir bu neden ile çalışanların ve iş yeri güvenliği açısından tüm olası tehditler düşünülerek firma olarak yanınızda oluyoruz ve iş hayatınıza güven katıyoruz. Güvenlik, hayatın her noktasında gereklidir.

Alarm siteminin hassas dedektörleri aynı zamanda yangın, gaz kaçakları veya su baskını gibi tehlikelere karşı da duyarlı olmasından dolayı bu tip sorunlarda da hızlıca önlem alıp hem maddi kayıpları hem de can kayıplarını engeller.

Güvenlik İçin Alarm

Alarm sistemi, evlerde oluşabilecek hırsızlık veya eve zorla girme gi​bi kötü niyetli girişimlere karşı korunduğunuz gibi yangın, gaz kaçağı, panik, tehdit veya evlerde yaşlı bakımından doğan sağlık problemleri gibi acil müdahale gerektiren durumlara karşı da otomatik olarak önlem alınmış olunur.

Bu sebeplerden dolayı ev alarm sistemi tavsiye edilir. Firmamız bu konuda öncelikle ücretsiz keşif yaparak evin veya iş yerinin yapısını anlamaya çalışır; çünkü her konut veya iş yerinin yapısı ayrı olduğu için ihtiyacı da farklı olur. Buna göre de alarm sistemindeki ihtiyaçlar belirlenir ve mekâna koyma işlemi başlar. Alarm sistemi, abonelerin isteğine göre yerleştirilir. Alarm sisteminin çeşidi bulunur.

  • Kablolu
  • Kablosuz

Kablolu alarm sisteminde ismin de geçtiği gibi kablolar kullanılır. Kablolu sistemde; manyetik kontak, hareket dedektörü, harici siren ve tuş takımı alarm paneline kablolar yardımı ile bağlanır bunun haricinde de sigorta kutusundan panel kutusuna kablo çekilir ve alarm paneline telefon hattı bağlantısı yapılarak sistemin çalışması sağlanır.

Kablosuz alarm sisteminde ise kontağın ve hareket dedektörünün alarm paneline bağlanması için kablo kullanılmaz. Estetik olarak daha güzel duran bu alarm sistemi çoğunluk ile estetik açıdan görüntüye önem verenler tarafından tercih edilir.