Güngören Dsc Alarm

GÜNGÖREN ALARM Sistemleri FİYATLARI

Güvenlik Alarm ve kamera sistemleri servisi olarak firmamız İstanbul ve çevresine kesintisiz hizmet sağlamaktadır. Alarm takan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Gelişmiş HD görüntü kalitesine sahip donanımlar ile ev veya iş yerinizi güvence altına almak son derece kolaylaşmıştır.

kablosuz ev güvenliği ve  işyeri güvenliği alanında iyi bilinen bir markadır ve haklı olarak. Bu model, tamamen programlanabilir bir ana ünite ve sensörler, pasif hareket sensörleri, otomatik arama fonksiyonu ve sizleri uyaran ve potansiyel davetsiz misafir olan hırsızları engelleyen yüksek sesli bir sireni 110dB alarm gibi özellikleri ile ev sahipleri arasında en tutarlı geri bildirim alanlarından birine sahiptir.

Kaliteden ödün vermeyen şirketimiz her konuda sizlere yardımcı olabilmektedir. Sizlerde kaliteli ve uzun ömürlü istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Güvenlik konusunda hassas şirketimiz yapmış olduğu yeniliklerle adını sıkça duyurmuştur. Eskiden yapılan sistemler uyarıcı özellikte değildi. Yeniliklere açık olan firmamız yapmış olduğu alarm sistemlerini sürekli güncellenmektedir. Güngören en iyi alarm sistemleri kaliteli ve gelişmiş donanımlı sistemleriyle uygun fiyatlara alabilirsiniz. Alarm sistemi alırken içerik ve paketlerini mutlaka incelemeli size en uygun olanını seçmelisiniz. 

gungoren-dsc-alarm-sistemleri
gungoren-dsc-alarm-sistemleri

Sistemimiz hızlı bir şekilde gelişmekte ve yenilik getiren teknolojilerle devamını sürdürmektedir. 

Güngören en iyi alarm sistemlerinde bulunan uzaktan kontrol etme yani telefon veya bilgisayarla yönetmeniz mümkün olmaktadır. İster alarmı kapatıp açarsınız isterseniz reset atabilirsiniz. Estetik görüntü açısından kablosuz veya renk seçeneği de olmaktadır. Ev veya iş yerinizi değiştirdiğinizde kablosuz alarm sistemi daha önceden var ise bu sistemi diğer evinize kolay bir şekilde takabilir sistemi kurabilirsiniz kablo derdiyle uğraşmaya gerek kalmamaktadır. Evcil hayvanınız var ise alarm sistemini en ufak bir şeyde çalışmaması için bunu firmaya bildirebilirsiniz, sürekli böyle sorunlarla karşılaşmak durumunda kalmak zorunda kalmamış olursunuz. Fiyatı ucuz diye alınan alarm sistemleri alınmaz alınsa bile ileride bozulacağından, yerine bir tane daha aldırmak zorunda bırakabilir. Gereksiz bir maskarada sokabilir. Kalite ve donanımlı alarm sistemleri sizleri uzun yıllar kullanmanızı sağlar. Ucuz değil kaliteli olanı tercih etmeliyiz.