Güvenlik Sistemleri

Güvenlik Sistemleri

Günümüzde her yerde, her apartmanda, her sokak lambasında bir güvenlik kamerasına rastlamak mümkün. Güvenlik sistemleri, insanların hayatını kolaylaştıran, güvenli çalışma ortamı oluşturan ve aynı zamanda olumsuz bir durumla karşılaşma ihtimalinde destek alınabilecek cihazlardır.

Haliyle ülkemizde de güvenlik kameralarına ve alarmlı güvenlik sistemlerine talep oldukça artmış bulunuyor. Biz de güvenlik sektöründe uzun zamandır hizmet veren bir firma olarak, kullanıcıların elde edebilecekleri en iyi güvenliği sunan, son derece kaliteli ve profesyonel işçiliğe sahip güvenlik sistemlerinin satışını gerçekleştiriyoruz.

Güvenlik Sistemleri Nedir?

Akıllardaki güvenlik sistemleri nedir sorusunun yanıtı, cihazın isminde gizli. Güvenlik sistemleri kamera ve alarmlarla birlikte kullanıcının güvenliğini sağlama alan cihazlardır. Pek çok vakada, bu cihazların yalnızca varlıklarını korumaları bile herhangi bir suç girişimini önlemeye yetiyor da artıyor.

Zira ortamda güvenlik kamerası bulunduğunu fark eden suçlu, suçu işlemeye daha az meyilli davranışlar sergiliyor. Ayriyeten satışlarını gerçekleştirdiğimiz, son teknoloji ürünü olan güvenlik sistemlerinden bazıları, gerektiği takdirde güvenlik güçlerine alarm verebiliyor, iletişime geçerek gerekli yardımı çağırabiliyor.

Son Teknoloji Güvenlik Sistemleri Ve Alarmlar

Teknolojinin gelişmesinden nasibini alan cihazlar arasında en üst sıralarda güvenlik sistemleri geliyor. Artık alarm sistemleri, yalnızca yanıp sönen ve ses çıkaran birer alet olmaktan çıkıyor. Teknoloji harikası güvenlik sistemleri sayesinde eviniz veya iş yerinizde bulunmadığınız zamanlar için endişe etmenize gerek kalmıyor.

7/24 kayıt gerçekleştirebilme fonksiyonları bulunan kameralarla sürekli olarak çalışma alanınızı izleyebilir ve her şeyden haberdar olabilirsiniz. Ayrıca bu kameraların kayıt depoları da son dönemlerde inanılmaz gelişme katetti. Eski dönemlerde, kameraların depo boyutu çok fazla olmadığından dolayı, neredeyse 1 günlük kayıt bile gerçekleştirilemiyordu.

Ancak işin içine son teknoloji ürünler girdiğinde, günler boyu kayıt yapabilmeniz mümkün. Bu kayıtları da, eğer gerekirse, hukuki bir meselede kullanabileceğinizi unutmayın. Pek çok suçlunun, suçlu olduğuna dair hükmü getiren, çoğu durumda kamera kayıtlarıdır.

Güvenlik Ve Alarm Sistemleri Ne İçin Kullanılır?

Güvenlik ve alarm sistemleri, genel olarak suçluları tespit etmek veya engellemek için kullanılsa da, meydana gelebilecek ufak tefek kazalarda da fayda sağlayabilir. Örneğin evinizde bulunmadığınız süre içerisinde, küçük kızınız veya oğlunuz yalnız başına vakit geçirmek zorunda kalıyor olabilir.

Bu gibi durumlarda herhangi bir kaza gerçekleşmeden önce, güvenlik sistemleri tehdidi fark eder ve kullanıcıya alarm verir. Güvenlik sistemleri alarm verdikten sonra, kaza gerçekleşmeden önce olayı engelleyebilme veya yardım çağırabilme imkanınız olur. Son teknoloji alarm sistemleri, gaz kaçağı, su felaketi, yangın gibi olası tehlikelere karşı önlem almanızı da sağlar.

Güvenlik Ve Alarm Sistemlerinin Kullanıldığı Alanlar

Güvenlik ve alarm sistemleri ülkemizde sayısız yerde kullanılmaktadır. Güvenlik kameralarına en çok rastlayacağınız yerler şu şekilde sıralanabilir;

 • Havalimanları
 • Banka kuruluşları
 • Hastaneler
 • Otobüs, metro gibi toplu taşıma araçları
 • Devlet daireleri ve kurumları
 • İş yerleri
 • Siteler ve apartmanlar

Kısacası her yerde güvenlik ve alarm sistemleri kullanımına rastlanabilir. Kişisel iş yerleri ve apartman girişlerine, bina kişilerinin izni dahilinde alarm ve kamera sistemleri yerleştirilir.

Güvenlik Sistemleri Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Güvenlik sistemi alırken, alacağınız cihazın kayıt kapasitesi başta olmak üzere dikkat etmeniz gereken birkaç husus bulunmaktadır. Zira birçok tüzel kişi veya güvenlik sistemleri firmaları, kullanıcının bilgisizliğinden yararlanarak, kalitesiz ve hiçbir özelliği bulunmayan kameraları, güvenlik kamerası olarak tanıtarak satış yapabiliyor.

Böyle bir durumla karşılaşmamak için satın alacağınız cihazın sertifikasını talep edebilirsiniz. Ayrıca cihazın çözünürlüğü, sahip olduğu sistemler ve nasıl kullanılacağına dair sorular sorarak aklınızdaki soruları giderebilir, olası tehditleri uzakta tutabilirsiniz.

Bütün bunları gerçekleştirebilmek adına, ismini duyurmuş ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firmadan güvenlik sistemi satın almak en doğrusu olacaktır. Güvenlik sektöründe sahip olduğu tecrübeyle firmamız, alanında, en kaliteli ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Sistemlerimizin Özellikleri

Sitemizde satışını gerçekleştirdiğimiz kamera ve güvenlik sistemleri son derece yenilikçi ürünler olup, profesyonel bir işçilikle tasarlanmış cihazlardır. Kullanıcı güvenliği esas alınarak tasarlanan bu ürünlerin sahip olduğu özellikler şu şekilde sıralanabilir;

 • 7 gün 24 saat aralıksız kayıt yapabilme
 • Yüksek çözünürlüğe sahip görüntü elde edebilme
 • Optimum izleme seçenekleri
 • Gaz, duman, ısı dedektörleri bulundurma
 • Yüksek sesli siren
 • Görüntüleri kaydedebilme ve uzun süre kayıt altında tutabilme
 • Bir panel aracılığıyla, sürekli olarak cihazın kontrolünü elinizde tutma

Cihazlarımız, kullanıcının tercihine göre kablolu veya kablosuz olarak temin edilebilen ve kurulabilen cihazlardır. Ne tür bir cihaza ihtiyacınız olduğuna karar veremiyorsanız, bizimle iletişime geçerek gerekli desteği alabilirsiniz.

Neden Bizim Güvenlik Sistemlerimizi Tercih Etmelisiniz?

Firmamız güvenlik sektöründe sahip olduğu deneyim dolayısıyla, kullanıcılar tarafından, güvenlik sistemleri tercihinde büyük rağbet görmektedir. Söz konusu güvenlik olduğunda hiçbir risk alınmaması gerekir. Bunu da bizden alacağınız tam teçhizatlı güvenlik sistemleriyle elde etmek mümkündür.

Ürünlerimizi kullanarak, güvenliğinize dair hiçbir şüphe hissetmeden günlük hayatınıza devam edebileceksiniz. Bunun yanı sıra, ürün satın alımlarınızda, profesyonel arka plan ekibimizle iletişime geçebilir, aklınızdaki soru işaretlerini giderebilirsiniz.

Güvenlik sistemlerimizin kullanımı esnasında herhangi bir hatayla karşılaşmanız durumunda, yine bizlerle iletişime geçerek yardım ve destek talep edebilirsiniz.

Güvenlik Sistemleri Fiyatları

Ürün satın alırken, güvenlik sistemleri fiyatları, aralarında uçurumlar olmayacak şekilde değişiklikler gösterebilmektedir. Çoklu kameralar fiyat bakımından her zaman daha ekonomiktir.

Fakat gereğinden fazla güvenlik kamerası istemiyorsanız veya aklınızda spesifik bir ürün halihazırda bulunuyorsa bizimle iletişime geçerek detaylı fiyat bilgilerini elde edebilirsiniz. Ürünlerimiz, son derece kaliteli ürünler olmasının yanı sıra fiyatları da makul düzeylerdedir.

Web sitemizde bulunan, birbirinden farklı güvenlik sistemi ürünlerinden, ihtiyacınıza yönelik olanı kolaylıkla tespit edebilir ve satın alabilirsiniz. Dilerseniz de bizimle iletişime geçerek bilgi alabilir ve ne tür bir cihaz kullanmanız gerektiği hakkında fikir edinebilirsiniz.