Hakkımızda

Teknoloji ile hayatımızı şekillendiren yeni ürünlerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan Dsc Alarm sistemleri, 2003 yılında kuruldu.
Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi olan yaşam tarzı markalarını bünyesinde barındıran Dsc, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam ediyor.

Güvenlik ilgili Ne Yapıyoruz?

DSC elektronik güvenlik alanında dünya lideridir. Şirketin oluşumundan bu yana, DSC’ deki uzmanlar öncü olmuştur. Devrim niteliğindeki kontrol panellerimizden, endüstri lideri IP alarm izleme ürünlerimize ve şimdi şık, çağdaş bağımsız kablosuz panellerimize kadar, DSC her zaman güvenlik sistemi alanında öncü ve merkezi olmuştur.

En Yüksek Standartlara Sahip Dünya Markası

DSC, merkezi Toronto’da olan bir dünya markasıdır. Dağıtım ortaklarımız tarafından ve ayrıca liderlik ve uzmanlık için – ve 140’tan fazla ülkede üstün performans ve güvenilirliğe sahip ürünler için entegratör ve güvenlik satıcıları tarafından tanınıyoruz. Kanada ve İtalya’daki en son teknolojiye sahip üretim tesislerimiz ve önde gelen mühendis ve güvenlik uzmanlarından oluşan ekibimiz, kaliteli, güvenilir güvenlik ürünlerindeki yenilikleri sürekli geliştirmektedir. Üstün ürün verimliliği, performansı ve güvenilirliği için en güncel ISO kalite güvence standartlarını  metodolojisini elde etmeye kendimizi adadı.

Teknoloji ve Tecrübe ile Rakipsiz Bir Kombinasyon

DSC, ileri teknoloji ve endüstri deneyiminin rakipsiz bir kombinasyonunu ortaya koymaktadır. Sonuçlar, kurulumu kolay, kullanımı kolay ve kolayca yükseltilebilir olan en yüksek kaliteye sahip GÜVENİLİR, ESNEK, DAYANIKLI güvenlik çözümleridir. Basit. Bu alanı herkesten daha iyi tanıyoruz. Ve 30 yıldan fazla zamandır faaliyetteyiz. Bu nedenle, en önemli olduğu durumlarda çalışan olağanüstü güvenlik ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda, DSC’ye bakabilirsiniz.

2000 yılında DSC alarm bayisi olan firmamız en kaliteli ürünü en iyi fiyatla güvenilir hizmet anlayışıyla %100 kalitede size öncülük ediyor.
DSC Alarm Kanada malı olup bir dünya markasıdır. Kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlamış sorunsuz alarm sistemidir. Tabi sorunsuz çalışması kuran ekibinde elinde olan bir şeydir. Bunun için profesyonel ekimizi sorunsuz çalışması için elinden geleni yapmaktadır.

Hırsız korkunuz olmadan daha kaliteli bir yaşam için DSC alarm sistemlerini tercih edebilirsiniz.
Garantili hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimize sadece alarm hizmeti değil haber alma hizmetini de veriyoruz. ( alarm kontrol merkezi ) sayesinde alarmınıza herhangi bir müdahale söz konusu olduğu anda veya herhangi bir tehlike içeren unsurda sizleri arayarak veya sizin kontrolünüzde tek tuşla polis ambulans itfaiye gibi hizmetlerden yararlandırıyoruz.

Kanada Malı ve Dünya’nın Markası Güvenilir Alarm Sistemidir.