Hırsız alarm dsc

Hırsız alarm dsc

Hırsız alarm sistemlerinin hayati öneminin büyüklüğü kuşku götürmez bir gerçektir. Günümüzde hırsızlık, soygun, gasp ve terör olaylarının hızla artması beraberinde hırsız alarm sistemlerinin önemini gün yüzüne çıkarmıştır. Özellikle ev ve işyerlerine girişilecek hırsızlık girişimlerinin en büyük caydırıcısı hırsız alarm sistemleridir. Kaliteli bir hırsız alarm sistemi kurmuşsanız güvenliğinizi bir kat daha arttırmışsınız demektir.

ev, ofis, fabrika ya da daha büyük tesisler gözetmeksizin, her türlü mekanın dahili ve harici güvenliğini sağlamaktadır. Birçok yerde güvenlik, güvenlik personeli ile sağlanmaktadır. Ancak bir ya da birden çok kişinin aynı anda bir çok yerde olması olanaksızdır. Ya da çok sayıda personel barındırmak ve bunun mali yükümlülüğü ile birlikte o kişi/kişilerin de hayati durumlarını da gözetmek gereklidir.

DSC Güvenlik, mekanın içeriği ve koşullarına göre o alana en uygun detektör, sensör ve paneli seçerek iş ve/veya evinizde yaşarken de can güvenliğiniz tehlikede olduğundan, size uygun en iyi sistemler kurmaktadır. Bütün bu sistemlerin kurulumundan sonra 7 gün/24 saat hizmet veren Güvenlik Sistemleri Merkezinde, senelik bir bedel karşılığında bakım ve kesintisiz gözlem hizmeti verilmektedir.

Hırsızlık DSC 5 Korumalı Güvenlik Paketi ile evinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşımaktadırlar. Sirenler ile aynı anda, dsc Alarm Merkezine gelen sinyaller sonrasında sizi ve polisi arayan dsc Alarm Merkezi, olay yerine hızlı müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık dsc 5 Korumalı Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek olası bir acil sağlık sorununda Alarm Merkezine sinyal göndermenize olanak sağlar. Böylelikle siz ya da yakınlarınız acil bir sağlık sorunu ile karşılaştığı anda, hangi numarayı aramanız gerektiğini düşünmekle uğraşmaz, ambulans butonuna basarak evinize gerekli ambulans yönlendirmesinin hızlı bir şekilde yapılmasını sağlarsınız.

Panik Güvenlik Paketinizde yer alan şifre paneli üzerinde bulunan panik butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu  Alarm Merkezine bildirebilirsiniz. Panik butonu ambulans gerektirecek acil sağlık sorunlarında kullanılabildiği gibi soygunlarda ve hırsız ile karşı karşıya kalınması durumunda da kullanılabilen bir butondur. Butona basılması ile birlikte Alarm Merkezi tarafından evinize gerekli yönlendirmeler gerçekleştirilir.