Hırsız Alarmı Ev İçin

Hırsız Alarmı Ev İçin

Türkiye’nin gururu olmayı başarmış ve güvenlik alanında oldukça yenilikçi firmalardan biri olan Dsc, ev ve iş yerleri alarmı konusunda son yılların çığır açan şirketi. Hırsız alarm ev ve iş yerleri için sorunsuz güvenlik sağlarken, bu hizmeti sağlayan sistemlerin fiyatı da bir hayli takdir topluyor.

Uygun Fiyatlı Ev Alarm Sistemleri

Dsc denildiğinde akla ilk gelen şey, kuşkusuz ev ve iş yeri alarm sistemleri. Bu konuda son yıllarda adını duyurmayı hızla başaran ve sektörde uluslararası firmalara kafa tutarak büyüyen Dsc, uygun fiyatlı hizmeti ve geniş bayi ağı ile Türkiye’nin her yerinde bulunabiliyor. Evinizin ihtiyacı olan Hırsız alarm ev ortamını sorunsuz bir biçimde güvenceye almaya yetiyor. Üstelik tüm bunları başarırken, cebinizi yakmadan ve sizden anlamsız ücretler talep etmeden hak ettiğiniz kaliteyi ayağınıza kadar getiriyor.

Türkiye’nin her noktasında birçok bayisi ve satış noktası bulunan Dsc, satış sonrası hizmetlerin sunulduğu bayiler tarafından evlerinize kısa süre içerisinde entegre edilebiliyor. Herkesin ulaşabileceği bütçeler ile satın alınabilen, birbirinden farklı türlere sahip olan Hırsız alarm ev için yeter de artar.

Uluslararası Kalite

Dünyanın önde gelen iş yeri, ofis, fabrika, ev alarm sistemi üreticileri, bugünlerde artan döviz kurunu da göz önüne aldığınızda oldukça yüksek fiyatlar ile sahip olunabilen sistemler. Üstelik bunca para döküp sahip olabileceğiniz bu yabancı markalar, aslında Türkiye’de de uzun zamandır üretilebilen cihazlardan üretiyorlar. Kısacası, paranızı sokağa atmak yerine uluslararası kalitede üretilen, yurt dışına da ihraç edilen Dsc alarm sistemleri ile tanışmanızın vakti geldi.

Bol Çeşitli Ürün Gamı

Dsc, savunma sanayiden ev ve iş yeri güvenlik ekipmanlarına kadar birçok alanda üretim gösteren, %100 yabancı sermaye ile kurulmuş özel bir firma. Bu firmayı özel kılan ise ürünlerinin tamamının her türlü lokasyon gözetilerek üretilmesi. İster ev, ister ofis, ister iş yeri, isterseniz de bir fabrika olsun, her anlamda güvenlik sağlayan Dsc alarm sistemleri sizi bekliyor.

Talebe Göre Genişletilebilen Sistemler

Talebe, isteğe, büyümeye bağlı geliştirilebilen ve ek modüller ile entegrasyona açık birçok alarm türü bulunan Dsc, evinizin ya da iş yerlerinizin büyüklüğüne göre hem geliştirilebiliyor hem de sizi nerede olursanız olun ikaz edebiliyor.

Kısaca örneklendirirsek;

  • Dsc Alarm Ev sistemleri
  • Dsc GSM Destekli Alarm
  • Dsc İş yeri alarm

Daha birçok ayrı sistem, farklımodüller ile güvenliğe güvenlik katıyorlar.