Kablolu Dedektör Fiyatları

Kablolu Dedektör Fiyatları

İnsanların yaşamlarında en önemli konulardan birisi güvenliktir. Güvenlik terimi yaşamın her alanı için farklı olarak tanımlanabilmektedir. Güvenlik ve tespit için çeşitli dedektörler kullanılmaktadır. Özellikle iş yerlerinde ve müze gibi önemli yerlerde kablolu dedektör sistemleri kullanılmaktadır. Kablolu dedektör fiyatları cihazın özelliklerine göre farklı seçeneklerde bulunmaktadır. Özellikle mağaza girişlerinde farklı dedektör çeşitlerini görebilmekteyiz. Günümüzde dedektör denildiğinde defineciler tarafından yer altında bulunan metalleri tespit etmek amacıyla kullandıkları cihazlar akla gelmektedir.

Güvenlik İçin Dedektör

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte alınabilecek emniyet tedbirleri sürekli gelişmektedir. Çeşitli delillerin tespit edilmesi için kullanılan dedektör çeşitleri arasına yer alan kablolu dedektör çeşitleri daha çok tesislerde sabit alanlarda belirli ürünlerin korunması ve o bölgenin kontrolünün sağlanması için tercih edilmektedir. Dedektör türlerini çeşitlendirmek mümkündür. Kullanım alanına göre farklı özelliklerde dedektörler üretilmektedir. DSC alarm firması ihtiyaç hissettiğiniz tüm güvenlik sistemleri için kullanacağınız alana göre dedektör sistemlerinin kurulumunu yapıyor. Firma hareket algılayıcı kablolu dedektör çeşitlerini kullanarak sizlere en iyi güvenlik sistemini kuruyor.

Yangın Güvenliği

Firmalar tüm tesislerinde ve alışveriş merkezlerinde yangın olaylarına karşı dumana duyarlı kablolu duman dedektörü sistemleri kurulması zorunluluktur. DSC alarm şirketi insanların toplu olarak bulunabileceği tüm alanlara hatta talep durumunda evlere bile yangın güvenliği için çeşitli dedektör sistemlerinin kurulumunu yapıyor. Kullanım alanı, kullanılan dedektör sayısı ve cihaz hassasiyet özelliğine göre kablolo dedektör fiyatları değişmektedir. Bu sistemler yapı durumuna göre sesli alarm sistemi ile birlikte çalışabilmektedir.

Hareket Dedektörü

DSC firmasının vermiş olduğu hizmetlerden biriside mağaza kapılarında bulunan güvenlik kilidi bulunan ürünlerin izinsiz çıkartılması durumunu tespit etmek için hareket dedektörü sistemleri bulunuyor. Hareket dedektörleri gizli kablolu olarak yerleştirilir ve iki nokta arasında yapılacak olan geçişleri tespit etmektedir. Bu cihazların hata payı çok düşüktür. Dedektörlerde kullanılan tespit edici lenslerin özelliklerine göre kablolu dedektör fiyatları farklı olacaktır. Dedektörler kurulacakları yerin estetik yapısını bozmadan yerleştirilebilmekte ve yüksek güvenlik önleminin oluşturulmasını sağlamaktadır. Kablolu detektörlere sürekli enerji sağlandığı için verimliliğinde ve sorunsuz çalışmasında bir risk oluşmamaktadır.