Kamera Sistemleri

Kamera Sistemleri

Güvenlik insanların en çok gereksinim duyduğu şeydir. İnsanoğlunun varoluşuyla birlikte var olan güvenlik önlemleri tarih boyunca farklı şekillerde uygulanmıştır. Yıllar içerisinde gerek yırtıcı hayvanlara gerekse toplum içindeki sorun yaratacak insanlara karşı çok farklı tedbirler alınsa da günümüzde güvenlik önlemleri genellikle hırsızlık, gasp, soygun, yangın, gaz kaçağı ve sağlık sorunlarına karşı alınmaktadır. Bu güvenlik önlemleri ile kişiler kendilerini, sevdiklerini, iş yerlerini ve evlerini koruma altına alırlar. Güvenlik önlemlerinin başrol oyuncusu olan kamera sistemleri ise günümüzde ev ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılır. Firmamız 2000 yılından bu yanan güvenlik alanında hizmet veriyor.

Kamera Sistemleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kamera sistemleri güvenlik işlemlerinde en sık kullanılan sistemlerdir. Bu nedenle de kamera sistemi satın alırken özellikleri iyi bilinmelidir. Öncelikle kameraların görüntü kalitesi iyi olmalı ve yüksek çözünürlüklü olmalı ki görüntüleri net olsun. Bunun yanında mikrofon kalitesi iyi olmalı ve sesler ayırt edilebilmelidir. Firmamızda piyasanın en çok tercih edilen markalarının satış ve teknik servis hizmeti verilir. Firmamız satışını yaptığı güvenlik kameralarının kurulumu öncesi keşif hizmeti verir. Firmamızda tekli kamera sistemlerinin yanında 16 adet kameraların bulunduğu kamera sistemlerinin satışı firmamızda mevcuttur.

Kamera Sistemleri Çeşitleri

Piyasada iki çeşit kamera sistemleri bulunur. Bunlar analog kamera sistemleri ve ip kamera sistemleridir. Analog kamera sistemleri daha eski modeller olup kablolu olarak çalıştığı için mutlaka bir hatta bağlanmaları gerekir. Bunun yanında ip kamera sistemleri daha modern kamera sistemleridir. Kablosuz oldukları için kurulumu kolaydır. Farklı yerlere taşınabilir ve kurulum için bir hatta gerek kalmaz. Telefonunuz üzerinden istediğiniz yerde kamera kayıtlarını anlık olarak izleme olanağınız vardır. Akıllı kameralar olarak da geçen ip kameraların farklı marka ve modellerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Kamera Sistemleri Fiyatları

Kamera sistemlerinin fiyatları markalara ve kurulum hizmetlerine göre değişir. Firmamız uygun fiyat ve kaliteli hizmet politikasını belirlemiş köklü bir kuruluştur. Firmamıza satış sonrası da destek hattından günün her saati ulaşabilir ve sorunlarınıza çözüm arayabilirsiniz. Firmamızda verilen tüm hizmetler garantilidir.