Karaköy Dsc Alarm

Cihaz Tercihi

Güvenliğiniz için kameralı güvenlik sistemini tercih ettiğinizde, ilk yapacağınız işlem cihaz tercihidir. Cihaz kalitesi bu kategoride önemlidir. Olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı cihazlar, uzun ömürlüdür.

Güvenlik sisteminin kurulacağı mekanın özellikleri de önemlidir. Cihaz satın almadan önce, evinizin veya iş yerinizin genel özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. İş yeri için Karaköy kamera sistemleri konusunda bütün şartları göz önünde bulundurmalısınız.

21

Sistemin Çalışma Şekli

Güvenliğiniz için özel tasarlanan bu cihazlar, ses ve hareket hassasiyetine sahiptir. Özel bir program sayesinde, güvenliği sağlanan mekanda meydana gelen ses ve hareketler kamerayı harekete geçiriyor. Kamera bu durumda hemen ihbar sinyali gönderiyor. Hırsızlık olayları bu bağlamda anlık tespit ediliyor. Kameranın kayıtları inceleyen polis, anında hırsızı yakalanabiliyor. Hırsızlık olaylarında anlık tespit işlemleri, olayın gerçekleşmesine izin vermemektedir. Pencere, kapı, çatı, bahçe duvarı ve arka girişler, kamera sisteminin kurulduğu noktalardır. Bu noktalar uzman ekipler tarafından kolaylıkla tespit edilebilir.