Market Alarm Sistemleri Fiyatları

Market Alarm Sistemleri Fiyatları

Dünya çapında gerçekleşen hırsızlık olayların önüne geçmek mümkün olunamıyor. Gün geçmiyor ki iş yerlerinde oluşan hırsızlık vakaları daha da artmakla birlikte ön güvenlik sağlanmıyor. Hırsızlıkların en çok yaşandığı yerler en çok iş yerlerimiz oluyor. Gün içinde bir çok kişinin girip alışveriş yaptığı ve olayların gerçekleştiği yerler en çok market ve mağazalar da oluyor. İş yerinin güvenliğini arttırmak için alarm sistemi taktırmak güvenlik açısından önemli olabiliyor. Alarm sistemleri içerdiği paketler ve seçebileceğimiz paketler fiyat oranları etkilemektedir. Market alarm sistemleri fiyatları marketinizin büyüklüğüne ve sistemlerin takılacağı yere göre de fiyat farklılığı olabilir. Bu durumun önüne geçebilmek için sıkı bir pazarlık da oluşabilir.

Bazı firmalarla yıllık ve aylık olarak da sözleşme yapabilir bunlara göre fiyat farklılığı gösterebilir. Market alarm sistemleri fiyatları 100 ile 1000 tl çok kaliteli istiyorsanız 5000 e kadar ulaşabiliyor. Ucuza kaçmaktansa kaliteli malzemelerden oluşan alarm sistemleri uzun ömürlü ve garantili oluyor. Sistemde oluşabilecek bozulmalar gibi durumda firma sizin aramanıza gerek kalmadan gelip onarımı sağlamakta ve tekrar kullanıma devam etmektedir. 

Alarm sistemi gerektiğinde firmasına sinyal göndererek bakım zamanında uyarı sağlayabilmektedir. Bir sorun olduğunda hizmet aldığımız firmaya giden bildirim bize gerek kalmadan bakımı be oranımı sağlanmaktadır. Marketlerden bulunan bazı ürünlerde alarmı tetikleyici barkodlar olabiliyor o ürünle çıktığınızda alarm devreye girerek sistem çalıştığında ötmeye başlıyorsunuz.

marketlerde hırsız alarm sistemleri kurdurmakta fayda var

Market Alarmı Şeçerken Dsc Güvenlik Tercihiniz Olsun

Güvenlik açısından kameralar da zorunluluk hale gelmiştir bir olay yaşandığında kameralardan olayın nasıl olduğunu hangi saatte neler yaşandığını görebiliyorsunuz. Sistemin güvenlik depolarında da olmaması kısmen zorunlu hale gelmektedir. Market alarm sistemleri marketlerin her bölgesini görebilecek kameralar kesinlikle takılmalı aksi halde başınız sonradan çok ağrıyabilir. Akşam mesai bitiminden sonra sistem de gece hareketlilik algılan sensörler devreye girerek içerde oluşabilen durumda sistem sizi uyarmaya yardımcıdır gerekli birimlere de uyarı gitmektedir. Gündüz yaşanan olaylar gece de yaşanabileceğinden hareket algıyıcı sensörler 7/24 aktif halde çalışmaktadır. Aylık veya haftalık veriler silenerek belleğini temizler ve tekrar devreye girer. Profesyonel firmalardan aldığımız hizmetler sayesinde marketimizin güvenliği emin ellerde olacaktır. Marketinizin güvenliği her zaman öncelikli olmalıdır.