Mecidiyeköy Alarm Sistemi

Dsc alarm Mecidiyeköy de iş merkezleri AVM’ler binalar Siteler binalar  gibi kurum ve kuruluşların güvenlik sistemlerinin başında yer alır en iyi seçim olarak Dsc seçilmiştir.tüm şişli’nin en güzel ve kalabalık semtinde hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Sistem kurulumunda ekspertiz hizmeti önemlidir. Bu aşamada kameraların yeri, alarm sisteminin kurulumu ve doğru kameranın seçimi gerçekleşmektedir. Ekspertiz elemanları, kapı, pencere, çatı ve benzeri noktaları incelemektedir. Bu geçiş noktalarına hareket ve ses hassasiyeti olan alarm sistemleri kurulmaktadır. Ayrıca hırsızların geçebileceği noktalara kamera yerleştirilmektedir. Ekspertiz ekipleri, kamera görüş mesafesini en iyi şekilde tespit etmektedir.

Ip ve Kablolu Cihazlar

Kamera cihazları iki grupta incelenmektedir. Ip tarzı kameralar birden fazla kamera montaj imkanı sunmaktadır. Ayrıca kablosuz kameralar, cep telefonuna doğrudan bildirim göndermektedir. Evinizin veya iş yerinizin dışında olduğunuz zaman cep telefonundan evinizi veya iş yerinizi kontrol edebilirsiniz.

Tv ünitesine bağlanan sistemler, genellikle güvenlik kabinleri için özel tasarlanmaktadır. Güvenlik kabinlerine kurulan tv sistemli kameralar, sitelerin, apartmanların ve evlerin dört bir yanını tek bir noktadan kontrol imkanı sunmaktadır.

mecidiyekoy-dsc-alarm
mecidiyekoy-dsc-alarm

Cihaz Özellikleri

Kamera cihazları, özellik bakımından farklıdır.

Kameraların genel özellikleri şu şekildedir:

  • Zom özelliğine sahip kameralar, uzak noktalardaki nesneleri netleştirmektedir. Zom kalitesi, özellikle hırsızların teşhisinde önemli rol oynamaktadır.
  • Gece görüşlü modeller, karanlıkta kaliteli görüntü imkanı sunmaktadır.
  • Arka planı veya ön planı netleştiren cihazlar, mekansal özelliklere göre tercih edilmektedir.
  • Hareketli cisimleri yakalayan cihazlar, trafiği yoğun olan yerlerde etkili sonuç vermektedir. Alış veriş merkezlerinin girişlerinde ve trafiğin yoğun olduğu yerlerde, hareketi yakalayabilen cihazlar tercih edilmektedir.
  • İç mekanlara özel modellerde gizli kamera seçeneği bulunmaktadır.
  • Dış mekana özel cihaz modelleri, kar, yağmur, dolu ve benzeri olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.
  • Sağ, sol, yukarı ve aşağı hareket kabiliyetine sahip modeller, daha geniş bir alanı kontrol edebilme özelliğine sahiptir.